Паломничества

Вместе с Паломническим центром «Фавор» мы организовываем паломничества на Святую Землю и в другие страны.

Традиционно на сентябрь мы собираем группы на Святую Землю с максимальными скидками на перелет (ждем открытия Израиля для туристов после карантина).

28 мая — 9 июня 2021 г. приглашаем в паломничество «Дорогами христианской Византии» (Константинополь – Каппадокия – Алания – Миры Ликийские – Эфес – Смирна) с отдыхом на море!

16-23 мая 2021 г. приглашаем в путешествие по Адриатике: в Албанию и Северную Македонию (Охрид)! Прямые чартеры, Албания и Северная Македония открыты для украинцев, ПЦР-тестирование не нужно, виза не нужна.

На март 2020 г. была разработана оригинальная программа и организовано паломничество в библейскую Месопотамию на востоке Турции, с посещением Харрана, Эдессы, Мидьята, Мардина и Гьобекли-Тепе. Из-за введения карантинных ограничений поездку не удалось совершить в запланированный период. Надеемся, что сможем предложить такую поездку в 2021 году.

В феврале 2020 г. разработано и совершено паломничество на Святую Землю. Украинские паломники во главе с руководителем группы протоиереем Андреем Дудченко помолились на живоносном Гробе Господнем, поклонились месту Рождества Христова, поднялись на гору Фавор, побывали на Елеонской горе и в Гефсимании, посетили Назарет, Кану Галилейскую, Капернаум, Иордан, Иерихон, лавру святого Саввы Освященного и киновию преподобного Феодосия Великого.

У листопаді 2019 р. паломницька група єпископів, кліру та вірян Православної Церкви України, організована Паломницьким відділом Вінницької єпархії ПЦУ та Паломницьким центром «Фавор» на чолі з митрополитом Вінницьким і Барським Симеоном і митрополитом Переяславським і Вишневським Олександром відвідала святині Греції, зустрічалися і співслужили з ієрархами і духовенством Елладської Православної Церкви.

У жовтні 2019 р. Паломницький центр «Фавор» долучився до набору групи у паломництво до Святої Гори Афон, за програмою, організованою Паломницьким центром «Воскресіння» Рівненської єпархії Православної Церкви України. Учасники групи молилися за богослужінням з нагоди 200-річчя відновлення головного храму монастиря Ксенофонт, яке очолив Вселенський Патріарх Варфоломій І у співслужінні єпископів Константинопольського Патріархату, ігуменів 7 афонських монастирів та численних паломників і гостей у священному сані. Митрополит Переяславський і Вишневський Олександр і Голова Парафіяльної ради Спасо-Преображенського собору в Києві Ігор Лисов передали вітання архімандриту Алексію, ігумену монастиря, яке вручив клірик собору священник Ростислав Воробій.

У вересні 2019 р. організовано і проведено паломництво до Ізраїлю та Йорданії. Ексклюзивна програма паломницького туру була розроблена Паломницьким центром «Фавор». Групу очолив голова Паломницького центру прот. Андрій Дудченко. За вісім днів паломники відвідали головні святині Ізраїлю та Йорданії, а також побували в декількох розкопаних стародавніх містах, куди рідко потрапляють паломники.

У травні 2019 р. розроблено маршрут, організовано і проведено паломництво до Кападокії в Туреччині. Паломники відвідали скельні монастирі, засновані свт. Василієм Великим, батьківщину свт. Григорія Богослова та присвячену йому церкву на місці родового маєтку святителя, місце народження св. рівноап. Ніно, просвітительки Грузії, батьківщину св. вмч. Георгія Побідоносця, місце життя св. прав. Іоана Руського, місце подвигу стовпників, кафедральний комплекс Селіме і церкви у каньйоні Ихлара тощо.

2018: паломництво до Святої Землі відбулося у жовтні. У травні ми відвідували Грузію.

Можлива за запитом організація приватних турів особисто для бажаючих — від 1 чоловіка. Співпрацюємо тільки з кращими гідами та надійними партнерами в Ізраїлі. Можемо організувати подорож у зручний час по авторській програмі, враховуючи побажання паломників. Можна також домовлятися про служіння літургії для групи у деяких храмах Святої Землі під час паломництва. Так само раді запропонувати спеціально розроблені варіанти програм для родин з дітьми, для молоді, для пенсіонерів тощо. Пишіть нам: info@preobraz.kiev.ua

Впечатления о прошлых поездках (на языке оригинала):

Свята Земля. Спогади паломниці Марії (сентябрь 2012).

Місто, до якого веде Господь. Лилия Клочко. Сентябрь 2012, Святая Земля.

Кілька вражень від першого паломництва до Святої Землі. Прот. Андрей Дудченко, сентябрь 2011.

Все публикации сайта с тегом «паломничество«

Паломническая группа «Лико-град» в Назарете. Сентябрь 2012

Статьи о паломничестве

Город Давида и археологический парк Офель в Иерсусалиме

Эйн Прат и лавра преподобного Харитона Исповедника (Фарранская лавра)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *