Записки і пожертви онлайн

Наші часи ставлять нові виклики перед церковною громадою. Від початку карантину у березні 2020 року ми стали приймати записки та пожертви через інтернет. Імена для поминовення за здоров’я чи за упокій будуть прочитані за богослужінням. Щоби подати таку записку, напишіть імена у форму нижче.

Якщо ви хочете подати сорокоуст чи замовити поминання на рік (за здоров’я чи за упокій) за щоденним богослужінням чи під час читання Псалтирі, потрібно надіслати імена електронною поштою на адресу: info@preobraz.kiev.ua із зазначенням: 1) за здоров’я чи за упокій, 2) поминання за богослужінням чи на Псалтир, 3) на 40 днів (сорокуст) чи на рік. Пожертви за одне ім’я просимо такі: 40 днів (сорокоуст) – 50 грн, рік – 200 грн. Перевести пожертву просимо на рахунок, який зазначений нижче.

Хто має можливість надати добровільну пожертву на придбання дезінфікуючих засобів для собору, на спільну свічу, на утримання хору, на придбання найнеобхідніших продуктів та ліків для малозабезпечених парафіян і мешканців району, просимо зробити це переказом на рахунок собору. Просимо зауважити, що сума пожертвування визначається виключно на ваш розсуд і не підлягає поверненню.

Наші реквізити:
IBAN: UA473003460000026005093707401
Банк: АТ «АЛЬФА-БАНК». МФО: 300346
Отримувач платежу: РО «Ставропігійна релігійна громада Спасо-Преображенського собору в м.Києві»
Код отримувача (ЄДРПОУ): 43185094

Наголошуємо, що ця пожертва виключно ДОБРОВІЛЬНА, а якщо ви не можете пожертвувати, то пишіть свої імена, і ми ВСЕ ОДНО БУДЕМО МОЛИТИСЯ ЗА ВАС!