Протоієрей Миколай Павленко

Протоієрей Миколай Павленко народився 13 травня 1987 року в с. Красилівка Броварського р-ну Київської області в сім’ї робітників.

День Ангела: 19 грудня.

Батьки: Павленко Анатолій Іванович і Павленко Галина Григорівна.

У 2004 р. закінчив середню загальноосвітню школу в с. Красилівка.

2008 р. закінчив Київську духовну семінарію.

2014 р. закінчив Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова та отримав повну вищу освіту за спеціальністю “Релігієзнавство” і здобув кваліфікацію фахівця з релігієзнавства; наукового співробітника; викладача філософських та релігієзнавчих дисциплін у вищому навчальному закладі.

2015 р. закінчив ВНЗ “Університет економіки та права “КРОК” та отримав повну вищу освіту за спеціальністю “Інтелектуальна власність” і здобув кваліфікацію професіонал з інтелектуальної власності.

19 липня 2015 р. був рукопокладений в сан диякона митрополитом Могилів-Подільським і Шаргородським Агапітом.

25 липня 2015 р. був рукопокладений в сан ієрея митрополитом Могилів-Подільським і Шаргородським Агапітом та нагороджений правом ношення наперсного хреста.

Проповіді о. Миколая:

2017 р. до свята Різдва Христового возведений у сан протоієрея митрополитом Могилів-Подільським і Шаргородським Агапітом.

2017 р. до свята Воскресіння Христового митрополитом Могилів-Подільським і Шаргородським Агапітом нагороджений правом ношення хреста з прикрасами.

21 березня 2018 р. перейшов у клір Київської єпархії Української Православної Церкви та був призначеним штатним священником храму на честь Різдва Іоана Предтечі на Звіринецькому кладовищі м. Києва.

Після проведення Об’єднавчого Собору 15 грудня 2018 року висловив бажання нести послух у автокефальній Православній Церкві України.

З 4 січня 2019 р. указом Високопреосвященнішого Олександра, митрополита Переяслав-Хмельницького і Вишневського прийнятий у клір Спасо-Преображенського собору м. Києва Православної Церкви України.

Одружений. Дружина – Павленко Соломія Олександрівна, аспірантка НМАУ ім. П.І. Чайковського (кафедра оперного співу).

Дочка – Ольга.