Бесіди на різні теми

Бесіди на різні теми з богослов’я, церковного життя та інших питань, які обирають слухачі, проходять у нашому храмі по середах о 19:00. Веде бесіди священик Ростислав Воробій.

10 thoughts on “Бесіди на різні теми

 1. у вас проводится вичитки й як можна записаться на заннятя воскреснои школи де можна подать заявку о упокеинии и о здравии

  • Доброго дня, Ірино. Вичитки у нас не проводяться. На заняття воскресної школи треба прийти з дитиною у неділю на літургію, і потім спитати на свічній лавці про школу. Записки за здоров’я та за упокій можна подати в храмі. З повагою, священик Андрій.

 2. Добрый вечер! скажите, пожалуйста, нужно ли как то заранее записываться на беседы? и где именно проводятся беседы? на сайте Собора указано, что он работает до 19:00,а беседы в 19:00 только начинаются…Спасибо!

  • Христос воскрес! Шановна Олено, записуватись не потрібно. Вхід абсолютно вільний. Бесіди проводяться в самому соборі. Прийдіть за кілька хвилин до початку. Собор о 19:00 закривається на вхід, але всі, хто прийшов на бесіду, залишаються. З повагою, священик Андрій.

 3. Добрый день! Подскажите, пожалуйста, ответ на вопрос:
  Похоронили знакомого, пожилой человек, некрещеный, бывший военный. Могу ли я ставить в храме свечи за упокой его души и каким образом вообще можно поминать его? только в домашних молитвах?

  • Доброго дня! Так, Ви можете ставити свічку і молитися приватно, чи в домашніх молитвах, чи в церкві. Не можна подавати записку на літургію. З повагою, священик Андрій.

 4. Здравствуйте ,можно ли заказать литургию о здравии (или упокоении) не посещая Ваш храм , а оплатить безналом(банковскую карточку или вебмани использовать для оплаты)?

  • Христос воскрес! Шановна Світлано, сенс літургії – у спільній молитві та Причасті. Тому передати прохання за когось помолитися на літургії, у якій ви самі не берете участь – це виключення. Ми ще ніколи не приймали подібного роду “замовлення”. Напишіть просто так сюди, за кого ви просите молитися, і не треба жодної платні. А пожертву, яку хотіли за це віддати, краще віддайте бідним. З повагою, священик Андрій.

 5. Далі… якось попросила щоб перекладати на сайті українською -півроку думав. врешті решт відмовився ще й хіхікав на трапезі: “вона, показуючи пальцем вгору, звідти до мене впала(колись була посада гарна)) і хоче перекладати українською російський сайт.Правду кажучи, я почувалась як риба без води без української мови,дуже потребувала спілкування, а як у Храмі вперше зазвучав “Боже Великий Єдиний…” раптом стало зрозуміло що я ще на цій землі прекрасній.До храму іноді заходили люди питали чи це український чи РПЦ, почувши останнє, йшли далі. А настоятель 8 років казав “у нас росийскоязичний…”, стало ясно,що гармонія це не його удел, навіть якщо Бог йому приводить людей,. бо те Богу Єдиному присуще, бо ж у Нього всі существа гармонічні” згідно головного постулата.
  А тепер коли хотіла відвідати свій український Храм, замордована батюшкиним духом,вже немаю надії… лише шепчу “батько Варфоломійко, дайте Томос??!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *