Бесіди на різні теми

Бесіди на різні теми з богослов’я, церковного життя та інших питань, які обирають слухачі, проходять у нашому храмі по середах о 19:00. Веде бесіди священик Ростислав Воробій.

12 thoughts on “Бесіди на різні теми

 1. у вас проводится вичитки й як можна записаться на заннятя воскреснои школи де можна подать заявку о упокеинии и о здравии

  • Доброго дня, Ірино. Вичитки у нас не проводяться. На заняття воскресної школи треба прийти з дитиною у неділю на літургію, і потім спитати на свічній лавці про школу. Записки за здоров’я та за упокій можна подати в храмі. З повагою, священик Андрій.

 2. Добрый вечер! скажите, пожалуйста, нужно ли как то заранее записываться на беседы? и где именно проводятся беседы? на сайте Собора указано, что он работает до 19:00,а беседы в 19:00 только начинаются…Спасибо!

  • Христос воскрес! Шановна Олено, записуватись не потрібно. Вхід абсолютно вільний. Бесіди проводяться в самому соборі. Прийдіть за кілька хвилин до початку. Собор о 19:00 закривається на вхід, але всі, хто прийшов на бесіду, залишаються. З повагою, священик Андрій.

 3. Добрый день! Подскажите, пожалуйста, ответ на вопрос:
  Похоронили знакомого, пожилой человек, некрещеный, бывший военный. Могу ли я ставить в храме свечи за упокой его души и каким образом вообще можно поминать его? только в домашних молитвах?

  • Доброго дня! Так, Ви можете ставити свічку і молитися приватно, чи в домашніх молитвах, чи в церкві. Не можна подавати записку на літургію. З повагою, священик Андрій.

 4. Здравствуйте ,можно ли заказать литургию о здравии (или упокоении) не посещая Ваш храм , а оплатить безналом(банковскую карточку или вебмани использовать для оплаты)?

  • Христос воскрес! Шановна Світлано, сенс літургії – у спільній молитві та Причасті. Тому передати прохання за когось помолитися на літургії, у якій ви самі не берете участь – це виключення. Ми ще ніколи не приймали подібного роду “замовлення”. Напишіть просто так сюди, за кого ви просите молитися, і не треба жодної платні. А пожертву, яку хотіли за це віддати, краще віддайте бідним. З повагою, священик Андрій.

 5. Далі… якось попросила щоб перекладати на сайті українською -півроку думав. врешті решт відмовився ще й хіхікав на трапезі: “вона, показуючи пальцем вгору, звідти до мене впала(колись була посада гарна)) і хоче перекладати українською російський сайт.Правду кажучи, я почувалась як риба без води без української мови,дуже потребувала спілкування, а як у Храмі вперше зазвучав “Боже Великий Єдиний…” раптом стало зрозуміло що я ще на цій землі прекрасній.До храму іноді заходили люди питали чи це український чи РПЦ, почувши останнє, йшли далі. А настоятель 8 років казав “у нас росийскоязичний…”, стало ясно,що гармонія це не його удел, навіть якщо Бог йому приводить людей,. бо те Богу Єдиному присуще, бо ж у Нього всі существа гармонічні” згідно головного постулата.
  А тепер коли хотіла відвідати свій український Храм, замордована батюшкиним духом,вже немаю надії… лише шепчу “батько Варфоломійко, дайте Томос??!!!

  • З цим питанням потрібно звертатися до єпископа, бо це перевищує повноваження священиків. Для цього потрібно звернутися до настоятеля нашого собору митрополита Олександра (Драбинка). Докладніше про це вам можуть розповісти священнослужителі нашого собору. Прийдіть до собору у час між ранковою і вечірньою службою з копіями свідоцтв про розлучення попереднього шлюбу і про укладення нового шлюбу та спитайте священника про зразок прохання на ім’я митрополита Олександра.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *