У Спасо-Преображенському соборі пройшли збори духовенства Переяславсько-Вишневської єпархії

9 березня в Спасо-Преображенському соборі міста Києва під головуванням митрополита Переяславського і Вишневського Олександра пройшло зібрання кліриків Переяславсько-Вишневської єпархії Православної Церкви України.

Роботі зібрання передувала літургія Ранішосвячених Дарів, яку митрополит Олександр відправив у соборі у співслужінні кліриків єпархії та ставропігійного Спасо-Преображенського собору. За богослужінням пролунали молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ.

На заупокійній літії були піднесені молитви за спочилих кліриків єпархії протоієрея Віталія Данилюка (+2021), ієромонаха Пимена Пеприка (+2022), схиархімандрита Спиридона Хімяка (+2022) та усіх полеглих оборонців Батьківщини і мирних жителів.

Під час зборів духовенства керуючий єпархією митрополит Олександр зосередив увагу на основних напрямках діяльності та представив нових голів кількох єпархіальних відділів та місій.

Далі було розглянуто низку організаційних та поточних питань життя Переяславсько-Вишневської єпархії.

Насамкінець, митрополит Олександр подякував всім за роботу та служіння, які кожен несуть на своєму місці, та висловив сподівання, що спільними зусиллями вдасться зробити посильний внесок у розвиток духовності Київщини.

Фоторепортажі Максима Сидоренка:

Літургія

Єпархіальні збори

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *