Просимо молитов за новопреставленого ієромонаха Пимена Пеприка

Митрополит Переяславський і Вишневський Олександр, клірики і громада Спасо-Преображенського собору з сумом отримали страшну звістку про загибель свого співбрата і співслужителя ієромонаха Пімена Пеприка.

Отець Пімен, наслідуючи древніх преподобних отців, від самої юності присвятив своє життя служінню Богові. Прийнявши чернечий постриг у ранньому віці, щиро служив Богу у монашому чині. З початком російської агресії, будучи щирим патріотом своєї Батьківщини і правдивим християнином, монах Пімен, не лишаючи чернечих обітниць пішов добровольцем захищати суверенітет та територіальну цілісність України у зоні проведення ООС. Виконував бойові завдання та брав безпосередню участь у боях на передовій.

Після звільнення з військової служби монах Пимен став насельником монастиря святителя Нектарія Егінського Переяславсько-Вишневської єпархії. В цій обителі він прийняв сан ієродиякона, а опісля й ієромонаха. Часто співслужив за богослужіннями у нашому соборі. Згодом продовжив служіння в одному з монастирів на Прикарпатті. На початку літа цього року, отець Пимен знову повернутися до військової служби. Він вирішив стати на захист Батьківщини не лише молитвою, але й дієво, оскільки мав добрий військовий вишкіл та неабиякий бойовий досвід.

Сьогодні монах, священик і мужній воїн Пимен Пеприк загинув у бою з російськими окупантами. Він положив душу свою, захищаючи рідну землю, наш нарід, наші святині – монастирі і церкви, українських дітей, жінок, стариків.

Ієромонах Пимен був щирим воїном Небесного Царя, відданим захисником своєї земної Батьківщини, старанним монахом, благоговійним священиком, вірним братом і другом! Віримо, що отець Пимен продовжить захищати нашу рідну Україну – своїми молитвами біля Престолу Божого! Нехай Милосердний Господь прийме душу свого вірного служителя ієромонаха і воїна Пимена у небесні обителі, а народу України дарує перемогу над окупантами та благословенний мир!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *