Богослужіння на Великдень

Христос воскрес! Дорогі парафіяни, мешканці нашого району і відвідувачі сайту! Від імені митрополита Переяславського і Вишневського Олександра, голови Парафіяльної ради Ігоря Лисова і усієї громади Спасо-Преображенського собору вітаємо з Світлим Христовим Воскресінням – Пасхою! Нехай Воскреслий Христос допомагає нам перемагати разом із Ним, перемагати світлом і правдою, щоби і наша Україна скоріше виборола перемогу та очікуваний мир.

Воскресіння Христове, або Пасха — головне та найбільш радісне свято. Цього дня святкуємо перемогу Спасителя над адом і смертю. Тілесне воскресіння Ісуса Христа – подія, що стала основою християнства.

Про сенс Пасхи читайте тут.

Пряма трансляція Великоднього богослужіння з нашого собору почнеться на цій сторінці у неділю 24 квітня о 7 годині ранку. Службу очолить митрополит Переяславський і Вишневський Олександр (Драбинко). Трансляція відбуватиметься за підтримки Голови Парафіяльної ради собору Ігоря Лисова.

Громада собору вдячна усім вашим пожертвам, які ви подаєте разом із проханнями про молитву за здоров’я та за упокій. Записки на поминанням за богослужінням у нашому соборі приймаються онлайн через сторінку за цим посиланням, там вказано й реквізити для добровільних пожертв. Всі подані імена читаються священниками за богослужінням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *