Стрітення Господнє: богослужіння та значення свята

2/15 лютого Православна Церква відзначає останнє свято Різдвяного циклу – Стрітення Господнє.

Предстоятель Православної Церкви України Блаженнійший Митрополит Епіфаній благословив на свято Стрітення Господнього, 15 лютого, у всіх храмах нашої Помісної Церкви знову піднести посилені молитви за Україну, за наших воїнів, за перемогу правди й справедливий мир.

На сороковий день після народження Ісуса батьки прийшли з Ним до Єрусалимського Храму, щоби принести жертву, як того вимагав Закон Божий. В Храмі їх зустрів Симеон – старець, якому було обіцяно від Бога, що він не помре, аж доки не побачить Месію. Симеон впізнав у Немовляті того, хто стане Спасителем світу. Свято Стрітення – день зустрічі людини і Бога.

Про свято Стрітення Господнього:

Проповідь:

Ввечері напередодні свята о 17:00 почнеться всенічне бдіння, а 15 лютого ми будемо служити дві Божественні літургії: о 7:30 і 9:00 ранку. Між цими двома службами, о 8:30 – водосвятний молебень і чин благословення свічок. Тих, хто не може прийти через певні причини, запрошуємо долучатися до богослужіння онлайн! Трансляція ведеться за підтримки голови Парафіяльної ради собору Ігоря Лисова та завдяки вашим пожертвам, які ви подаєте разом із проханнями про молитву за здоров’я та за упокій. Записки на поминанням за богослужінням у нашому соборі приймаються онлайн тільки через сторінку за цим посиланням, там вказано й реквізити для добровільних пожертв. Всі подані імена читаються священниками за богослужінням.

Всенічне бдіння

Божественна літургія

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *