Благодійну допомогу з “Трьох мішечків” передали до дитячого будинку

Від дня святого Миколая до Водохреща в нашому Спасо-Преображенському соборі за підтримки голови Парафіяльної ради Ігоря Лисова тривала благодійна акція «Три мішечки», до якої долучились парафіяни та всі охочі. Приносили одяг, засоби особистої гігієни, продукти харчування та кошти, на які було придбане все необхідне для вихованців Рокитнянського дитячого будинку «Чебурашка».

Сьогодні з благословіння митрополита Переяславського і Вишневського Олександра клірик собору протоієрей Миколай Павленко привітав дітей та вихователів дитячого будинку «Чебурашка» з Хрещенням Господнім – Богоявленням, розповів про євангельську подію, яка відбулась на річці Йордан, коли з неба було чути голос Отця та Дух Святий зійшов на Ісуса у вигляді голуба. Окропили святою водою всіх, передали солодощі та гарно провели час.

Дякуємо всім, хто долучився до акції: благодійникам, парафіянам собору та небайдужим людям. Вихованцям і вихователям дитячого будинку вдячні за гостинність, теплий прийом, спілкування та щирі емоції.

Нехай Господь поверне сторицею за пожертви та турботу про діток. Боже благословіння всім вам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *