Богослужіння і дитяче свято у неділю 19 грудня, на день святого Миколая

Вітаємо парафіян на читачів сайту з днем пам’яті святителя Миколая Чудотворця! У неділю 19 грудня в нашому соборі звершено дві Божественні літургії: на 7:30 і 9:00 ранку. Наших священиків протоієрея Миколая Тишкуна і протоієрея Миколая Павленка привітали з днем тезоіменитства. Святкування продовжилося після пізньої літургії виступом учнів недільної школи та дитячого колективу “Ластівка” Палацу творчості дітей Голосіївського району. Після служби на площі перед собором запалили різдвяну ялинку. Всі дітки, які прийшли на свято до церкви, отримали солодкі подарунки від Голови Парафіяльної ради собору Ігоря Лисова.

Проповідь:

Виступ вихованців недільної школи та дитячого хору “Ластівка”:

Всенічне бдіння напередодні і пізня літургія у неділю будуть транслюватися наживо на цій сторінці. Запрошуємо приєднуватися до молитви у Спасо-Преображенському соборі Православної Церкви України в Києві! Прохання на молитву (записки за здоров’я чи за упокій) просимо подавати за цим посиланням.

Усі записки, які ви подаєте онлайн, читаються за богослужінням у нашому соборі. Щиро дякуємо усім вам, дорогі браття і сестри, за пожертви, які ви робите на підтримку нашої парафії. Нехай Бог благословить вас і усіх ваших рідних і близьких, усіх, за кого просите молитися, миром і міцним здоров’ям. Недужим скорішого зцілення та укріплення сил. Усіх же спочилих нехай прийме Всевишній Отець до Своїх небесних осель.

Всенічне бдіння:

Божественна літургія:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *