Почався Різдвяний піст

Вітаємо парафіян і читачів сайту з початком Різдвяного посту!

Час Різдвяного посту – період радісного очікування свята пришестя у світ втіленого Сина Божого. Але в ці дні в Україні він розчинений тривогою за майбутнє нашої держави. Вчимося покладати надію на Господа і сумлінно робити свою справу, не підкидаючи дрова в полум’я пропаганди і ненависті.

Перше, до чого можна закликати в цій ситуації – це до посту інформаційного. На нас більше впливає те, що ми читаємо і що дивимося, ніж те, що ми їмо. Тому більше читаймо Слово Боже! І перевіряймо свої інформаційні джерела. Не всяким чуткам треба вірити, і тим паче не всякі чутки поширювати. “Господи, поклади огорожу устам моїм!”

Утримання від їжі – це свого роду фізична вправа. Нехтувати цим не треба, а з іншого боку, аж ніяк не треба перетворювати це на культ. Піст має відбуватися заради Господа. Святе Письмо вчить нас, що піст – ще й вираз покаяння народу, особливо перед лицем загрози. Тож піст сьогодні нам в Україні дуже потрібний. Але постувати – це значить не тільки не їсти м’яса, а ще й відкинути від себе усяку неправду, відмовитися від корупції і допомагати ближньому. Якою ж мірою постувати фізично – зважайте самі, враховуючи свій стан здоров’я, можливості та обставини.

Нехай цей Різдвяний піст стане для нас таким часом, коли ми будемо радувати Господа дотриманням Його заповідей і шанобливою повагою до кожного, хто опиняється поруч із нами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.