Богослужіння у неділю 12 вересня. Тезоіменитство митрополита Олександра

У неділю 12 вересня, у день пам’яті преподобного Олександра Свірського, день тезоіменитства відзначає настоятель нашого собору митрополит Переяславський і Вишневський Олександр. Цього ж дня іменини відзначає регент Митрополичого хору Спасо-Преображенського собору протодиякон Олександр Тарасенко.

Цього дня у нашому соборі звершено дві Божественні літургії: на 7:30 і 9:00 ранку. Ранню літургію служив протоієрей Андрій Дудченко. Пізню літургію очолив митрополит Олександр у співслужінні Екзарха Вселенського Патріарха в Україні єпископа Команського Михаїла, кліриків собору і духовенства Переяславсько-Вишневської єпархії Православної Церкви України. Проповідь на Апостольське читання сказав протоієрей Миколай Павленко, на Євангеліє – протоієрей Миколай Тишкун.

Після служби духовенство і віряни привітали свого архіпастиря з днем тезоіменитства. Вітання від фундатора і голови Парафіяльної ради собору Ігоря Володимировича Лисова передала його заступник Марія Григорівна Посвістак.

Голова «Всесвітнього конгресу матерів проти насилля та катування людей в зоні АТО та в усьому світі» монахиня Миколая Сановська нагородила митрополита Олександра орденом «За розбудову України». Нагорода вручається за особисті видатні досягнення в професіональній сфері, спрямовані на становлення громадянського суспільства європейської спрямованості. Сестра Миколая провела на фронті два роки як військовий лікар. На прийняття чернецтва її свого часу благословив Блаженніший Митрополит Володимир (Сабодан).

Запрошуємо приєднуватися до молитви у Спасо-Преображенському соборі Православної Церкви України в Києві! Прохання на молитву (записки за здоров’я чи за упокій) просимо подавати за цим посиланням.

Усі записки, які ви подаєте онлайн, читаються за богослужінням у нашому соборі. Щиро дякуємо усім вам, дорогі браття і сестри, за пожертви, які ви робите на підтримку нашої парафії. Нехай Бог благословить вас і усіх ваших рідних і близьких, усіх, за кого просите молитися, миром і міцним здоров’ям. Недужим скорішого зцілення та укріплення сил. Усіх же спочилих нехай прийме Всевишній Отець до Своїх небесних осель.

Божественна літургія:

Фото Максима Сидоренка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *