Собор і музей Митрополита Володимира відвідали вихованці дитячого будинку “Чебурашка”

Сьогодні, 1 червня, у Міжнародний день захисту дітей, до Спасо-Преображенського собору і меморіального Музею Блаженнішого Митрополита Володимира завітали вихованці дитячого будинку «Чебурашка» з містечка Рокитне, що на Київщині.

Після молебню за дітей, який очолив протоієрей Миколай Павленко, гості оглянули собор та його приділи. Екскурсію по храму провів протодиякон Іван Гичун. Потому Ольга Заріцька показала гостям музей Митрополита Володимира, познайомила з постаттю приснопоминаємого владики та розповіла про представлену експозицію. Наостанок дітей очикувало цікаве спілкування з головним тренером національної збірної команди України зі стрибків у воду Тамарою Володимирівною Токмачовою. Вихованці побачили, як і де тренуються майбутні чемпіони.

Також дітям було організовано свято у Дитячому місті професій KidsWill.

На згадку діти отримали подарунки від Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира та ктитора Спасо-Преображенського собору Ігоря Лисова. Окрім цього, стараннями Ігоря Володимировича на території Ліко-Граду для дітей був організований обід.

Щирі посмішки, радість, позитивні емоції, теплі обійми, згадка про цей день залишаться надовго. Саме так висловлюють діти свою подяку голові Парафіяльної ради Ігору Лисову за турботу, прийом, пригощення, відчуття, що вони не самі та не обділені любов’ю. Дякуємо заступнику голови Парафіяльної ради Марії Григорівні Посвістак за підтримку та материнсуку опіку, яку діти відчули при зустрічі та спілкуванні. Євгенію Дєдову вдячні за подарунок для хлопців, яким тепер буде чим займатись, коли матимуть вільний час. Велигорському Артему Валерійовичу, директору Дитячого міста професій KidsWill, вдячні за цікаву та навчально-розважальну програму. Діти змогли відчути себе вже дорослими та успішними. В ігровій формі познайомились з різними професіями, навчились заробляти гроші і витрачати на власний розсуд. Дякуємо усім парафіянам та благодійникам нашого собору, які допомагають робити добро та є рушійною силою для нас. Всі ваші справи, поради, пожертви бачить Господь та приймає, і нехай поверне сторицею та щедрими благословіннями.

Дитячий будинок «Чебурашка» відкритий 1998 року як установа для дітей дошкільного та шкільного віку, які залишилися без піклування батьків, дітей сиріт та дітей з функціонально неспроможних та малозабезпечених сімей. Заклад забезпечує дітям умови для проживання, різнобічного розвитку, здобуття професійної орієнтації та підготовку дітей до самостійного життя та праці.

Дитячим будинком «Чебурашка» опікується парафія Спасо-Преображенського собору. З благословення митрополита Олександра священнослужителі впродовж року передають вихованцям допомогу, зібрану громадою собору за участі ктитора храму Ігоря Лисова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *