Благодійну допомогу до Великодня передали дитячому будинку “Чебурашка”

Прийдешнє Свято Великодня нагадує нам про те, що кожна людина народжується для добрих справ, дає чудову нагоду згадати про всіх тих хто потребує нашої особливої уваги та любові. Продовжуючи піклуватися про вихованців дитячого будинку «Чебурашка» у смт. Рокитне Київської області, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр освятив паски та інші приношення до святкового столу. Духовенство Спасо-Преображенського собору і Переяславсько-Вишневської єпархії протоієрей Валерій Жигуц та протоієрей Миколай Павленко передали благословіння від владики, привітання з наступаючим святом і пасхальні приношення до столу.

Щира подяка голові Парафіяльної ради собору Ігору Лисову, всім парафіянам і благодійникам за турботу та допомогу для дітей. Нехай Воскреслий Господь принесе в оселі кожного радість і надію, благополуччя та впевненість у завтрашньому дні. Хай Божа ласка і надалі надихає всіх на праведні діла, закликає до милосердя, додає натхнення і сили.

Частину суми, яку вдалося зібрати, вирішено відкласти на придбання одягу та товарів першої необхідності для вихованців дитячого будинку. Проте оскільки в Києві під час локдауну магазини з цими товарами не працювали, все необхідне буде придбано та доставлено дітям при першій можливості.

Нехай Господь поверне сторицею всім, хто піклується про ближнього та прийняв участь у підготовці свята!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *