Графік Великодніх служб і освячення пасок

Запрошуємо парафіян і гостей до Спасо-Преображенського собору на Великодні богослужіння! А хто не може прийти, стежте за онлайн-трансляцією.

Митрополит Олександр, духовенство, Голова Парафіяльної ради Ігор Лисов і громада собору запрошують розділити радість про Воскресіння Господа нашого Ісуса Христа за Пасхальними торжествами у Спасо-Преображенському соборі.

У Велику Суботу 1 травня о 21:00 зустрічаємо Благодатний вогонь з Єрусалиму!

У Велику Суботу (1 травня) о 9:00 почнеться богослужіння Великої Суботи. Буде служитися вечірня і Божественна літургія святителя Василія Великого. З Великої Суботи починається святкування Воскресіння. Про це говорить саме богослужіння, а також і проповіді святих отців, які в цей день присвячені воскресінню й перемозі. За цією службою можна буде причаститися Тіла і Крові Христових (сповідь – о 8:30 ранку до літургії), а одразу після служби – освятити великодні кошики (для розговіння наступного дня).

Освячення пасок на площі перед собором буде проводитися:

у Велику Суботу 1 травня:

  • від 18:00 до 23:00;

у Великдень 2 травня:

  • одразу після нічної служби (орієнтовно о 3:30)
  • від 6:00 до 11:00 ранку.

Прохання залишати після себе чистоту в парку і на церковному подвір’ї, не кидати сміття, сірники та огарки.

У суботу 1 травня з 22:00 в храмі будуть читатися Діяння апостольські.

О 23:20 почнеться Пасхальна полунощниця, після якої Плащаницю занесуть у вівтар.

Опівночі почнеться Пасхальна хресна хода навколо собору. Увійшовши в храм, одразу починаємо співати Пасхальну утреню. Після утрені – вітаємо один одного з радістю Воскресіння і христосуємось. Слухаємо Огласительне слово святителя Іоана Золотоуста, співаємо Пасхальні часи і починаємо Божественну літургію.

Сповідь Великодньої ночі не проводитиметься. Запрошуємо до Причастя за Пасхальною Божественною літургією та кожного дня на наступному Світлому тижні всіх, хто сповідався протягом Великого посту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *