До ікони святих покровителів сім’ї передано частку мощів святої праведної Анни

Сьогодні, у день Похвали Пресвятої Богородиці, у ставропігійному Спасо-Преображенському соборі міста Києва митрополит Переяславський і Вишневський Олександр передав від Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира частку мощів святої праведної Анни – матері Пресвятої Богородиці – до ікони святих Іоакима і Анни – покровителів сім’ї. За Божественною літургією владиці Олександру і братії собору співслужив священник Іоан Гищук, керівник Синодального управління у справах сім’ї Православної Церкви України. Ікона перебуватиме в нашому соборі також і в неділю 18 квітня.

Спеціально написану ікону святих і праведних Богоотців Іоакима та Анни, батьків Діви Марії, які стали зразком побожної родини та є покровителями сім’ї, освятив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній на свято Благовіщення. Святиню передали до Феодосіївського монастиря столиці, де вона перебуватиме й надалі, і там щотижня буде звершуватися молебень за щасливе подружжя, за народження дітей, за благословіння сімей.

Нагадуємо, що у позаминулому році Священним Синодом Православної Церкви України ухвалено 22 вересня, у день пам’яті святих Іоакима і Анни, звершувати в усіх храмах нашої Церкви Всеукраїнську молитву за сім’ю.

Православна Церква України завжди підтримує і буде підтримувати родину і сімейні цінності. Синодальне управління у справах сім’ї організує і координує сімейне служіння в єпархіях ПЦУ, надає душпастирську підтримку і психологічну допомогу сім’ям, готує молоді пари до сімейного життя і відповідального батьківства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *