Запрошуємо до таїнства Соборування по неділях увечері

Таїнство Маслосвячення (Соборування) буде проводитися в нашому соборі по неділях упродовж Великого посту чотири рази – 28 березня, 4, 11 і 18 квітня. Початок запису 16:30, початок служіння о 17:00. Всі пожертви, зібрані під час проведення таїнства, будуть передані на лікування хворих, в тому числі малозабезпечених парафіян нашого собору.

Про те, в чому полягає сенс таїнства Соборування, яке звершують під час Великого посту, про прощення гріхів та цілковите відновлення людини в єдності духа й тіла, та про два важливі уроки, які ми можемо винести з цієї служби, розповідаємо у відеоблозі, який виходить за підтримки Голови Парафіяльної ради нашого собору Ігоря Лисова.

Призначення таїнства Соборування — цілковите зцілення людини: тілесне і душевне. У молитвах, що читаються під час відправи таїнства, просимо Бога про прощення гріхів страждучих та про їхнє одужання. Для зцілення душевного необхідне також покаяння, поєднане з твердою обіцянкою виправити своє життя відповідно до заповідей Божих.

Здорові люди під час Великого посту можуть, але не обов’язково, приймати таїнство Соборування. При цьому соборуватися декілька разів впродовж року не треба, якщо, звісно, людина не захворіла.

Соборувати дітей до 7 років можна, якщо вони хворі, в індивідуальному порядку. Нема потреби приводити дітей до 7 років на загальне Соборування.

Соборування не замінює сповідь і Причастя. Щоб покаятися у серйозних гріхах, починати треба не з Соборування, а з покаяння перед Богом та сповіді священику.

Детальніше про те, кому треба чи можна соборуватися, та навіщо це робити, читайте в статті: Соборування: що, коли, навіщо?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.