У Музеї Блаженнішого Митрополита Володимира презентовано 5-й том Синаксаря – Житій святих

28 грудня Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира та видавництво «Дух і Літера» провели презентацію 5-го травневного тому багатотомного видання Синаксаря – Житій святих. Подія відбулася у Музеї Блаженнішого Митрополита Володимира за участі духівника Фонду митрополита Переяславського і Вишневського Олександра, Екзарха Вселенського Патріархату в Україні єпископа Команського Михаїла, наукових редакторів і перекладачів, які доклали багато зусиль для реалізації проєкту: протоієрея Богдана Огульчанського та Дарини Морозової.  Модерував презентацію директор видавництва “Дух і літера” Костянтин Сігов.

Нагадаємо, що 5-й том «Синаксарю» було видано до 85-річчя Блаженнішого Митрополита Володимира.

У 5-му томі Синаксаря українського видання, що є творчим, розширеним перекладом багатотомного житія святих, які зібрав і виклав афонський ієромонах Макарій – велика кількість матеріалів, присвячених саме святим України. Немала кількість з них була канонізована з благословення і за підтримки Митрополита Володимира.

Надихали на працю видання житій святих слова Митрополита Володимира, які стали епіграфом 5-го тому: «Святі є совістю суспільства, прислухавшись до якої, кожен може стати на правильний шлях». Отже, можна сподіватись, що 5-й том Синаксаря – Житій святих, який вийде найближчим часом – це буде наш вдячний подарунок Блаженнішому до його 85-річчя.

Фото Максима Сидоренка

Книгу можна замовити за посиланням або за телефоном: (050) 3577534. 1-4 томи можна «Житій святих» можна придбати тут>>>

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *