Про роботу собору в період посилення карантину

11 листопада Кабінет Міністрів України скасував адаптивний карантин і запровадив більш суворі обмеження до кінця 2020 року, в тому числі для релігійних організацій, у відповідь на спалах COVID-19 в Україні.

Згідно нових правил, на території України храми та інші релігійні споруди можуть функціонувати, якщо у релігійних заходах бере участь не більше 20 осіб. При цьому на релігійні організації не буде поширюватися додаткові обмеження так званого «карантину вихідного дня».

НАШ ХРАМ ВІДЧИНЕНИЙ. Кожного дня собор відчинений для молитви з 8 ранку до 19 вечора (у неділю до 18:00). Черговий священник буде радий приділити Вам увагу. У соборі продовжується щоденне богослужіння, яке по неділях та на свята транслюється онлайн.

СЛУЖБА У НЕДІЛЮ: Найближчої неділі ми будемо служити ТРИ Божественні літургії: о 7:00, 8:00 і 9:00 ранку. Також о 10:00 починатиметься літургія у Єпархіальному храмі св. Стиліана. Під час богослужіння прохання триматися соціальної дистанції мінімум 1,5 метри та обов’язково бути в захисній масці (яка закриває рот та ніс). По 20 осіб можуть бути у кожному з двох приділів, у центральному храмі та у притворі. Просимо усіх, хто читає це повідомлення, по можливості обирати літургію на 7, 8 або 10 годину ранку, щоби максимально розвантажити храм під час основної літургії. Про порядок богослужінь у наступні неділі буде повідомлено.

СПОВІДЬ у нашому храмі проводиться кожного дня, коли служиться вечірня (див. розклад). У суботу можна також приступити до таїнства з 8:00 до 9:00 ранку. В будні дні черговий священник впродовж дня також може прийняти сповідь. По неділях і на великі свята вранці сповідь не проводиться! Зауважуємо: таїнства Сповіді і Причастя – це два окремі, не обов’язково пов’язані між собою таїнства.

ДО ПРИЧАСТЯ запрошуються усі православні християни, які мають намір свідомо причаститися, не є відлученими від Церкви, були відносно нещодавно на сповіді та не скоїли після того тяжкого гріха. Ті, хто не був на сповіді рік чи більше або скоїв тяжкий гріх, мають спочатку обов’язково сповідатися, і вже потім причащатися. Повсякденні, не смертні гріхи не є перешкодою для прийняття Святих Таїн; заради їх прощення треба каятися у своєму серці, усіх прощати, попросити прощення у тих, перед ким завинив, та виправляти життя. Маленьких дітей просимо приносити на Причастя по можливості не у неділю, а у дні з вівторка по суботу включно.

ЗАХВОРІЛИ – СИДІТЬ УДОМА І ДИВІТЬСЯ ПРЯМУ ТРАНСЛЯЦІЮ. Наголошуємо про необхідність залишатися вдома людям, які мають підвищену температуру, хворіють на респіраторні захворювання, парафіянам похилого віку, особам зі слабким імунітетом, серцево-судинними захворюваннями, високим тиском і цукровим діабетом.

ДОПОМОГА НУЖДЕННИМ. Можна надавати інформацію про нужди престарілих або немічних людей, яким необхідно купувати та приносити продукти чи ліки, або надавати іншу підтримку: info@preobraz.kiev.ua 098-376-35-97.

Наші священники на зв’язку і будуть раді надати Вам духовну підтримку:
священник Андрій Дудченко: 067-772-5123;
священник Миколай Тишкун: 097-917-9892;
священник Миколай Павленко: 097-388-3808;
священник Ростислав Воробій: 067-509-0753.

НЕХАЙ БЛАГОСЛОВИТЬ ВАС БОГ! Часи випробувань ми можемо пережити так, щоби стати кращими. Це має спонукати нас ставати ближчими один одному душевно і духовно, зокрема, через взаємну турботу, участь, допомогу і молитву. ХРИСТОС ПОСЕРЕД НАС – І Є, І БУДЕ!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *