У неділю 11 жовтня богослужіння на честь десятої річниці освячення собору очолить Блаженніший Митрополит Епіфаній

У неділю 11 жовтня на запрошення митрополита Переяславського і Вишневського Олександра і Голови Парафіяльної ради собору Ігоря Лисова Божественну літургію у нашому Ставропігійному Спасо-Преображенському соборі на честь десятої річниці освячення очолить Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній. Початок о 9:00. Від імені настоятеля, Парафіяльної ради та усієї громади запрошуємо парафіян та гостей долучатися до спільної молитви!

За цим богослужінням наш Архієрейський хор під управлінням Олександра Тарасенка виконає духовну музику українських композиторів початку минулого століття: М.Леонтовича, О.Кошиця, Я.Яциневича, К.Стеценка. Це плеяда найкращих українських композиторів, що писали церковну музику в часи першого відродження Української Православної Церкви. Більшість із них були жорстоко покарані за це безбожницькою радянською владою, а М.Леонтович заплатив за своє служіння народу і Церкві своїм життям… На десяту річницю освячення собору хор співатиме твори цих композиторів на знак нашої їм вдячності та подяки Богу, що тепер ми можемо відродити в нашій Православній Церкві України та на нашій ставропігійній парафії найкращі зразки української церковної музики!

Наполегливо просимо всіх парафіян дотримуватися умов карантину, зокрема соціальної дистанції, та обов’язково надягати у храмі захисні маски. Богослужіння цього дня транслюватиметься на телеканалі UA:ПЕРШИЙ, на нашому сайті та на наших YouTube-каналі та сторінці у Фейсбуці. З огляду на епідемічну ситуацію просимо поставитися з порозумінням до можливих змін у розкладі та програмі святкування.

У неділю 11 жовтня богослужіння на честь десятої річниці освячення собору очолить Блаженніший Митрополит Епіфаній: Один коментар

  1. Вітаю Вас з 10 річчям. Дякую за Вашу відкритість, людяність і за допомогу нам долучатися до Літургй наживо, за те, що молитесь за наших близьких і рідних. залишаючись на карантині удома. Читаючи та згадуючи те, як радянський режим знищував усе Українське, не збагнеш, як таке можна забути і не робити усе можливе задля запобіганню відродження того зла. Дякую за просвітницьку діяльність, за змістовні проповіді…..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *