Богослужіння у неділю 31 травня, святих отців Першого Вселенського собору

Сьома неділя після Пасхи присвячена пам’яті отців Першого Вселенського собору. Скликаний у 325 році в Нікеї імператором Костянтином, цей собор мав на порядку денному головним питанням розгляд вчення александрійського пресвітера Арія, який заперечував божественність Ісуса Христа. Отці собору сформулювали першу редакцію відомого нам Символу віри, де Син Божий сповідується єдиносущним Отцеві. Запровадження терміну “єдиносущний”, взятого не з біблійної мови, а з грецької філософії, було сміливим кроком. Це приклад доброго новаторства заради збереження традиції. Адже тільки цій термін противники божественності Христа не могли перетлумачити на свою користь.

У неділю в нашому соборі буде звершено три Божественні літургії: на 7:00, 8:00 і 9:00 ранку. Святкова всеношна в суботу і пізня літургія у неділю за підтримки Голови Парафіяльної ради собору Ігоря Лисова будуть транслюватися наживо. Запрошуємо приєднуватися до молитви у Спасо-Преображенському соборі Православної Церкви України в Києві! Прохання на молитву (записки за здоров’я чи за упокій) просимо подавати за цим посиланням.

Усі записки, які ви подаєте онлайн, читаються за богослужінням у нашому соборі. Щиро дякуємо усім вам, дорогі браття і сестри, за пожертви, які ви робите на підтримку нашої парафії. Нехай Бог благословить вас і усіх ваших рідних і близьких, усіх, за кого просите молитися, миром і міцним здоров’ям. Недужим скорішого зцілення та укріплення сил. Усіх же спочилих нехай прийме Всевишній Отець до Своїх небесних осель.

Всеношна (субота, 17:00):

Літургія (неділя, 9:00):

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *