Трансляція богослужіння: Вхід Господній до Єрусалима, або Вербна неділя

Вербна неділя, або Вхід Господній до Єрусалима – одне з пересувних дванадесятих свят. Напередодні Своїх страждань Господь Ісус увійшов до Єрусалима вершки на віслюку, як знак смирення. Діти та народ зустрічали його вигуками “Осанна Сину Давидову! Благословенний, хто йде у Господнє Ім’я! Цар Ізраїлів!” Але царство Спасителя, обіцяного Месії, не є “від світу цього” – і найголовніше, що Він принесе людству — це викуплення гріхів усіх людей через смерть на Хресті, зруйнування пекла та відкриття усім шляху до воскресіння і вічного життя.

У неділю в нашому соборі буде служитися три Божественні літургії: на 7:00, 8:00 і 9:00 ранку. Напередодні ввечері 6 квітня о 17:00 – святкова всеношна. Просимо перед входом у храм та під час перебування в храмі надягати захисні маски. Увійшовши до церкви, обробіть руки антисептиком! З огляду на посилення карантинних умов під час богослужіння в храмі може бути не більше 10 осіб включно зі священиками. Просимо парафіян приєднуватися до молитви дистанційно! Записки для поминання за Божественною літургією у нашому соборі (за здоров’я та за упокій) просимо подавати за допомогою цієї форми.

Масового освячення верби цього року в соборі не буде. Суворо в індивідуальному порядку та за умови дотримання умов карантину (не більше 2 осіб водночас, захисні маски, дистанція 2 метри) після служби 12 квітня на вулиці біля храму до 13:00 можна буде поспілкуватися зі священиком.

За підтримки голови Парафіяльної ради Ігоря Лисова богослужіння з нашого собору транслюється наживо на нашому сайті, Ютуб-каналі та на нашій сторінці у Фейсбуці.

Божественна літургія (12 квітня, 9:00):

Всеношна (11 квітня, 17:00):

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *