Пряма трансляція: Великодня Пасхальна ніч

Христос воскрес! Дорогі парафіяни, мешканці нашого району і відвідувачі сайту! Від імені митрополита Переяслав-Хмельницького і Вишневського Олександра, голови Парафіяльної ради Ігоря Лисова і усієї громади Спасо-Преображенського собору вітаємо читачів сайту з Великоднем! Нехай радість про Воскресіння Ісуса Христа, мир і любов Божі наповнюють наші серця.

Воскресіння Христове, або Пасха — головне та найбільш радісне свято. Цього дня святкуємо перемогу Спасителя над адом і смертю. Тілесне воскресіння Ісуса Христа – подія, що стала основою християнства.

З огляду на карантинні заходи цього року ми не можемо збиратися разом і зустрічати свята так, як ми звикли. Запрошуємо усіх залишатися вдома і зустріти Пасху Христову дистанційно, але молитовно разом із Церквою! Пряма трансляція богослужіння Великодньої ночі з нашого собору почнеться на цій сторінці сьогодні, у Велику Суботу, о 22:00. Буде читатися книга Діянь Апостольських, потім о 23:20 почнеться Пасхальна полунощниця, а о 0:00 – Пасхальна утреня і далі – Божественна літургія. Службу очолить митрополит Переяславський і Вишневський Олександр (Драбинко). Трансляція відбуватиметься за підтримки Голови Парафіяльної ради собору Ігоря Лисова.

О 9:00 ранку – трансляція молитв на освячення пасок:

Повна трансляція нічної служби:

Під час нічного Пасхального богослужіння храм буде зачинено для вірян через умови карантину! Масового освячення пасок біля храму цього року не буде.

Прохання на молитву (записки за здоров’я чи за упокій) просимо подавати за цим посиланням.

Про сенс Пасхи читайте тут.

Докладніше про освячення пасок читайте тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *