Лазарева субота

Страсний Тиждень — друга та найбільш насичена унікальними богослужіннями частина Великого посту. Починаючи з Лазаревої суботи, він веде вірян до переживання пасхального тридення. Слідкуючи подумки за Ісусом Христом останніми днями Його земного життя, ми проходимо з Ним путь через смерть до Воскресіння.

З огляду на посилення карантинних умов під час богослужіння в храмі може бути не більше 10 осіб включно зі священиками. Просимо парафіян приєднуватися до молитви дистанційно! Записки для поминання за Божественною літургією у нашому соборі (за здоров’я та за упокій) просимо подавати за допомогою цієї форми.

Воскресіння Лазаря на четвертий день після смерті, коли тіло вже почало явним чином тліти, детально описане в Євангелії від Іоанна. Це найбільше з земних чудес Ісуса Христа є запорукою як Його Воскресіння, що сталося в подальшому, так і майбутнього воскресіння усіх людей — саме про це йдеться у тропарі свята, який є одним для Лазаревої суботи та наступної Вербної неділі: “Загальне воскресіння перед Твоїми стражданнями засвідчуючи, з мертвих підняв Ти Лазаря, Христе Боже…”

Лазарева субота: Один коментар

  1. Велика подяка очільник літургії. Прекрасне читання Євангелія, гарна проповідь, молитовний настрій. Проникливе служіння. Дякую!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *