Про роботу собору і нашу спільну молитву в час епідемії

Дорогі парафіяни Спасо-Преображенського собору і наші друзі!

НАШ ХРАМ ВІДЧИНЕНИЙ. Кожного дня собор відчинений для молитви з 8 ранку до 18 вечора (або до кінця богослужіння). Черговий священик буде радий приділити Вам увагу. На період карантину у нашому соборі продовжується щоденне богослужіння, яке транслюється онлайн. Разом із цим ми свідомі загрози епідемії і, починаючи з минулої неділі, вжили необхідних санітарних та гігієнічних заходів для безпечного перебування людей у нашому храмі, включно зі способом подавання Св. Причастя, як про це оголосив Священний Синод Православної Церкви України.

СЛУЖБА У НЕДІЛЮ: Наразі ми маємо збиратися не більше 10 осіб у одному приміщенні. Тож, з наступної неділі у нашому соборі богослужіння відбуватиметься наступним чином. Ми будемо служити ТРИ Божественні літургії: о 7:00, 8:00 і 9:00 ранку. Тривалість літургії буде по можливості скорочено. Під час богослужіння тримайтеся один від одного на відстані мінімум 1,5 метри. По 10 осіб можуть бути у кожному з двох приділів, у центральному храмі та у притворі. Усіх інших, хто прийде пізніше, просимо одягатися тепліше і молитися на площі перед собором, куди буде транслюватися богослужіння. Таким чином всі єднатимуться у єдине ціле через спільну молитву.

СПОВІДЬ у нашому храмі проводиться в будні дні для тих, хто не сповідався рік чи більше або скоїв тяжкий гріх. У суботу та у неділю індивідуальної сповіді не буде. Безпосередньо перед Причастям священик читатиме розрішальну молитву для всієї громади.

ЗАХВОРІЛИ – СИДІТЬ УДОМА І ДИВІТЬСЯ ПРЯМУ ТРАНСЛЯЦІЮ. Наголошуємо про необхідність залишатися вдома людям, які хворіють на респіраторні захворювання, парафіянам похилого віку, особам зі слабким імунітетом, серцево-судинними захворюваннями, високим тиском і цукровим діабетом. Таким людям радимо також послабити тілесний піст, зокрема, додавати в раціон рибу, молочні продукти та яйця і дотримуватися усіх рекомендацій лікаря.

Ви можете запросити священника додому для Сповіді та Причасття (098 376 35 97).

Ми транслюємо богослужіння онлайн на нашому Ютуб-каналі.

Подати прохання на молитву ви можете онлайн: info@preobraz.kiev.ua. Пожертву на потреби громади (утримання хору, придбання дез.засобів тощо) можна перевести на картковий рахунок старшого священика собору протоієрея Андрія Дудченка: 4731185607719967 (Приват). Наголошуємо, що ця пожертва виключно ДОБРОВІЛЬНА, а якщо ви не можете пожертвувати, то пишіть свої імена, і ми ВСЕОДНО МОЛИТЕМОСЯ ЗА ВАС!

ДОПОМОГА НУЖДЕННИМ. Можна надавати інформацію про нужди престарілих або немічних людей, яким необхідно купувати та приносити продукти чи ліки, або надавати іншу підтримка: info@preobraz.kiev.ua 098 376 3597

Наші священики на зв’язку і будуть раді надати Вам духовну підтримку:
Священик Андрій Дудченко: 067-772-5123;
Священик Миколай Тишкун: 097-917-9892;
Священик Миколай Павленко: 097-388-3808;
Священик Ростислав Воробій: 067-509-0753.

НЕХАЙ БЛАГОСЛОВИТЬ ВАС БОГ! Часи випробувань ми можемо пережити так, щоби стати кращими. Соціальне дистанціювання має спонукати нас ставати ближчими один одному душевно і духовно, зокрема, через взаємну турботу, участь, допомогу і молитву. ХРИСТОС ПОСЕРЕД НАС – І Є, І БУДЕ!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *