Остання поминальна субота: долучайтеся до молитви дистанційно!

Цього тижня – остання батьківська поминальна субота Великого посту. У п’ятницю 27 березня ввечері та у суботу 28 березня вранці у нашому соборі звершуватимуться поминальні богослужіння (парастас, Божественна літургія, панахида). Собор відкритий з 8 ранку до 18:00 (чи до кінця служби, якщо довше), можна приносити панахиду і залишати записки для поминання. Запрошуємо також подавати записки для поминання (за здоров’я та за упокій) дистанційно, на електронну пошту: info@preobraz.kiev.ua або у коментарі до цього запису.

Хто має можливість надати добровільну пожертву на придбання дезинфікуючих засобів для собору, на спільну свічу, на утримання хору, на придбання основних продуктів і ліків для малозабезпечених парафіян і мешканців району, просимо зробити це переказом на картковий рахунок старшого священика собору протоієрея Андрія Дудченка: 4731185607719967 (Приват).

Богослужіння транслюватиметься онлайн на нашому сайті, на нашому Ютуб-каналі та на нашій сторінці у Фейсбуці.

Божественна літургія:

Парастас:

12 thoughts on “Остання поминальна субота: долучайтеся до молитви дистанційно!

 1. За упокій: Михайла, Ростислава, Ірини, Олександра, Софії, Василя, Федора, Єфросинії, Антоніни, Віктора, Петра, Петра, Софії, Григорія, Григорія.

 2. За упокій: Михайла, Ростислава, Софії, Григорія, Василя, Олександра, Софії, Марії, Варвари, воїна Романа.

 3. За упокій: Любові, Олександра, Антоніни, Сергія, Марії, Дарії, Марка, Марії, Параскєви, Марії, Лариси, Ірини, Інни, Анни, Леоніда,Савви, Матрони.

 4. Доброго вечора,
  за упокій: Дмитра, Іванни,Олександра, Володимира,Дмитра, Володимира,
  Василя

 5. Отец Андрей, помолитесь, пожалуйста, об упокоении моих сродников: Валерия, Руслана, Натальи, Ольги, Михаила, Марии, Семена, Агафьи, Тихона, Татьяны, Галины, Степана, Галины, Андрея.
  Спаси, Господи.

 6. 28.03.20
  За упокій: Михайла, Ростислава, Ірини, Олександра, Софії, Василя, Федора, Єфросинії, Антоніни, Віктора, Петра, Петра, Софії, Григорія, Григорія.

  • Усіх помянули. Царство небесне!

 7. За упокій Ірини, Юлії, Володимира, Ганни,Івана,Івана, Василя,Івана,Лілії,Марії,Валодимира,Володимира,Ірини,Антоніни,Віктора,Лариси

 8. За здоров’я: Володимира, Наталії, Романа, Георгія, Людмили, Володимира, Інни, Ніни, Павла, Дарії, Ярослава, Аполінарії, Юлії, Даниїла, Анни.

  Сердечно дякую Вам!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *