Діти від “Отчого дому” завітали до собору і музею Блаженнішого Митрополита Володимира

Діти, якими опікується міжнародна благодійна фундація «Отчий дім», завітали сьогодні до Спасо-Преображенського собору та Музею Блаженнішого Митрополита Володимира. МБФ «Отчий дім» діє вже 23 роки та допомагає безпритульним дітям, дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківської опіки та тим, які постраждали внаслідок військових дій на Донбасі. Завдяки зусиллям «Отчого дому» сотні дітей були забрані з вулиць, кризових сімей та отримали допомогу, якої потребували.

Діти разом з засновником МБФ «Отчий дім» Романом Корнійко оглянули Спасо-Преображенський собор, де екскурсію для них провів священик Ростислав Воробій. Ольга Заріцька розповіла допитливим гостям про експозицію у Музеї Блаженнішого Митрополита Володимира.

Митрополит Переяславський і Вишневський Олександр подарував представникам МБФ «Отчий дім» примірник факсимільного видання Пересопницького Євангелія, яке було здійснене з благословення спочилого Архіпастиря. Роман Корнійко розповів, що саме духовна підтримка тодішнього Предстоятеля Української Православної Церкви Митрополита Володимира надала йому сил для роботи з безпритульними дітьми. Завдяки благословенню Архіпастиря його організація і почала свою діяльність. На згадку про зустріч кожен відвідувач отримав солодкий подарунок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *