Запрошуємо у паломництво на Святу Землю перед Великим постом!

Паломницький центр “Фавор”, який з благословення митрополита Переяславського і Вишневського Олександра працює при нашому соборі, запрошує паломників відвідати Святу Землю перед Великим постом (наприкінці лютого) за стандартною програмою – навесні, коли розцвітають квіти в юдейській пустелі!

Разом із досвідченим гідом та священиком ми відвідаємо основні місця Святої Землі, які впродовж тисячоліть приваблюють мільйони прочан з усіх куточків світу. Ми пройдемося шляхами, де дві тисячі років тому ходив Син Божий, помолимося на місцях хресних страждань Господа нашого Ісуса Христа, побуваємо на літургії, яка служиться в печері життєдайного Гробу Господнього. Ми відвідаємо найдавніші монастирі, де не переривалося чернече життя, і побачимо, як навесні оживає пустеля, яка через кілька тижнів буде вже випалена південним сонцем.

Дати подорожі: 20-26 лютого 2020 р.

У програмі: Єрусалим: храм Гробу Господнього, Хресна дорога, Гефсиманія, Єлеонська гора; Вифлеєм, лавра прп. Сави Освяченого, Йордан, Фавор, Назарет, Галилейське море, монастир прп. Георгія Хозевита, монастир прп. Герасима.

Програма:

1 день. 20.02, ЧТ
Приліт в аеропорт ім. Бен-Гуріона, Проходження кордону.
Заселення в готель 4*, Вифлеєм (центр). Вечеря і нічліг.

2 день. 21.02, ПТ
Сніданок. Виїзд в Єрусалим. Місце Різдва Пресвятої Богородиці. Овеча купіль (Віфезда). Хресний шлях: Преторія (темниця Іісуса Христа); Поріг Судних воріт; Храм Воскресіння Христового (Гробу Господня). Вільний час в старому місті. Повернення в готель. Вечеря і нічліг.

3 день. 22.02, СБ
Сніданок. Виїзд в Єрусалим.
Гора Єлеон: Панорама Єрусалиму. Місце Вознесіння. Спасо-Вознесенський жіночий монастир на Єлеоні-місце обретіння глави Іоанна Предтечі. Грецький Храм Мала Галілея. Жіночий монастир св. рівноапостольної Марії Магдалини в Гефсиманії (РПЦЗ). Гефсиманський сад і церква Всіх Націй. Гробниця Пресвятої Богородиці.
Храм на місті мученичества архидиякона Стефана. Іосафатова долина (по можливості). Підніжжя Храмової гори (між пн. і пд. стінами).
Вечеря.
Виїзд на нічну літургію в Храм Гроба Господнього.

4 день. 23.02, НД
Повернення в готель після нічної літургії біля 04.00. Відпочинок. Сніданок.
Бейт-Сахур: Поле Пастушків. Кіновія Феодосія Великого. Лавра прп. Савви Освяченого. Базиліка Різдва Христового в Віфлеємі. Яслі. Вечеря і нічліг.

5 день. 24.02, ПН
Ранній сніданок.
Галілея: гора Фавор; Назарет: храм над будинком Йосифа і Марії; православний храм над джерелом Пресвятої Богородиці;
Кана Галілейська (перше чудо коли вода стала вином): православный храм на місті дому св. апостола Симона Каноніта. Можливість придбати вино. Табха – монастир преломлення хлібів (по можливості). Обід з рибою Петра на берегах Галілейського озера (Обід $25, за додаткову плату). Капернаум – храм 12 апостолів. Вечеря і нічліг.

6 день. 25.02, ВТ
Сніданок. Ваді Кельт – печерний монастир Георгія Хозевіта в пустелі. Ієрихон, гора Спокуси, де диявол спокушав Христо 40 днів (оглядово). Йордан (бажаючі зможуть окунутись). Монастир прп. Герасима Йорданського. Гробниця праведного Лазаря. Вечеря і нічліг.

7 день. 26.02, СР
06:00 Для бажаючих: Літургія у храмі Різдва Христового у Вифлеємі.
Сніданок. Виїзд в аеропорт. Виліт.

Пожертва за участь в паломництві: 530 доларів США (група від 30 до 35 осіб).

Включає:

 • Розміщення в готелі (проживання в 2-х і 3-хмісних номерах);
 • Харчування в готелі: сніданок, вечеря – шведський стіл;
 • Трансфери по програмі на комфортабельному автобусі;
 • Супровід гіда і священника.

Додатково оплачується:

 • Авіапереліт Київ – Тель Авів – Київ (орієнтовно від $300 з багажем).
 • Платні входи, чайові водію, таксі на Фавор ($50 з людини, за всю поїздку);
 • Медичне страхування (можна оформити самостійно);
 • Додаткове харчування (за бажанням).
 • Доплата за 1-місне розміщення.

Для запису в паломницьку групу пишіть нам на адресу favor.palom@gmail.com або телефонуйте співробітникам Паломницького центру “Фавор”:

 • протоієрей Андрій Дудченко: +380-67-772-5123 (WhatsApp, Viber, Telegram);
 • Олена Володимирівна Сотничек: +380-98-126-49-10, +380-66-497-49-30.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *