Митрополит Фокіди Теоктист прийняв паломницьку делегацію Православної Церкви України

12 листопада група духовенства та вірян Православної Церкви України, яка здійснює паломництво до святинь Греції, прибула у м. Амфіссу, яке є центром Фокідської Митрополії Елладської Православної Церкви. У будинку Митрополії паломників зустрів митрополит Фокідський Теоктист.

Після братського вітання з митрополитами Симеоном та Олександром, які очолюють паломницьку групу, митрополит Теоктист привітав гостей з першим великим паломництвом до Греції, яке відбувається після визнання Елладською Православною Церквою Православної Церкви України. У свою чергу митрополит Вінницький і Барський Симеон від імені Предстоятеля Православної Церкви України Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія подякував митрополиту Теоктисту, а в його особі – Предстоятелю Елладської Православної Церкви Блаженнійшому Архієпископу Ієрониму та усій грецькій ієрархії за підтримку, яку вони надають Помісній Православній Церкві України.

Митрополит Симеон розповів, що Православна Церква України на шляху свого становлення відчуває шалену протидію з боку Московського патріархату. Митрополит Теоктист запевнив українських ієрархів у подальшій підтримці Православної Церкви України з боку ієрархів та духовенства Греції. Його Високопреосвященство запросив паломників відвідати храми і монастирі Фокідської Митрополії і надав благословення на звершення у них богослужінь.

В ході подальшої розмови митрополити обговорили події в інших Православних Церквах в контексті їх ставлення до ПЦУ, розповіли про життя своїх єпархій, обмінялися інформацією для подальшої організації паломницьких поїздок духовенства та вірян до Греції. Митрополити Симеон та Олександр також запросили владику Теоктиста відвідати їхні єпархії.

На закінчення розмови архієреї обмінялися пам’ятними подарунками. Усі паломники також отримали від митрополита Феоктиста сувеніри на згадку про відвідання Фокідської Митрополії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *