Регент Митрополичого хору Олександр Тарасенко висвячений у сан диякона

20 серпня під час Божественної літургії у храмі Преображення Господня на хуторі Ясному митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр висвятив регента Митрополичого хору Спасо-Преображенського собору заслуженого діяча мистецтв України Олександра Тарасенка у сан диякона. Божественну літургію цього дня очолив митрополит Луцький і Волинський Михаїлу співслужінні єпископату Православної Церкви України, екзарха Вселенського Патріарха архімандрита Михаїла Аніщенко, кліриків Переяславсько-Вишневської єпархії та гостей у священному сані.

Цей невеликий храм був побудований в 2014-2015 роках за ініціативи митрополита Переяслав-Хмельницького і Вишневського Олександра в пам’ять про свого духовного наставника Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира (Сабодана; +2014). Його освятили 19 листопада 2015 року, напередодні 80-річчя пріснопам’ятного Владики Володимира.

Регент Митрополичого хору Олександр Тарасенко висвячений у сан диякона: Один коментар

  1. Часто переглядаю служби з Преображенського собору в інтернеті – хор справді заслуговує похвали. Особливо радує те, що і отець регент і співці зуміли прорватися на передову з виконання творів українською мовою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *