В рамках свята Пентікостії відбувся вечір пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира

17 червня 2019 року у театрі «Особистості» у “Ліко-Граді” (вул. Маршала Конєва, 7Б) в рамках свята Пентикостія відбувся концерт, присвячений пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира.

Конкурс-фестиваль парафіяльних хорових колективів «Пентікостія», який був започаткований у 2011 році з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира. Нині проходить за підтримки ТОВ “ТМО “Ліко-Холдінг” та під покровом Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира.
Відкриваючи захід, ведучий зазначив: «Ми раді вітати вас сьогодні в цій затишній залі, на вечорі пам’яті Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира. Всі присутні зараз, ви є тими людьми, яким не варто розказувати про дорого Владику Володимира. Його добрі справи, які він започатковував та благословив, говорять про нього самі за себе. Так і наші проекти, такі як Art-music school «Zabava», “Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячої творчості “Сонце ЗА нас”, “Всеукраїнський фестиваль-конкурс приходських колективів “Пентикостія” та “благодійний проект “Сонце надії в наших долонях”, були започатковані саме з благословіння Його Блаженства. Перші кроки до роботи над маштабними заходами були зроблені більше десяти років назад і нині продовжують жити та розвиватися. Його присутність і турботу ми відчуваємо і зараз».
Цього вечора на сцені виступили: студія естрадно-духової музики «Сувенір» (засновано в 1974 р.), вихованці Art-music school «Zabava», ансамбль «Перлина краю» с. Мостище Київської обл., переможці конкурсу “Сонце за нас” Ярослав Рогальський та Поліна Терехова та ін. Найчисельнішим колективом заходу був хор «Credo» із Луцька, який до речі співав цього дня за Божественною Літургією в Спасо-Преображенському соборі. Колектив співає за богослужіннями у храмі Холмськоі ікони Божої Матері. На свято вони приїхали разом зі своїм настоятелем протоієреєм Михайлом Онищуком. Порадували своєю участю і постійні учасники «Пентікостії» – вокальний ансамбль «Поліхрон» з Одеси.


Вітаючи учасників, організаторів та гостей свята настоятель нашого собору митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр зазначив, що цього року захід присвячено 5-й річниці від дня упокоєння Владики Володимира (5 липня 2014 р.), та додав: «Впевнений, що Його Блаженство, дивлячись із небес, сьогодні радіє разом із нами». З огляду на те, що концерт відкривав колектив естрадно-духової музики, митрополит Олександр розповів цікавий факт: якось Блаженнішого Владику запитали, який його улюблений інструмент, і він відповів, що – саксофон.


Потому директор фестивалю Дар’я Кириченко висловила щиру подяку митрополиту Олександру за благословення та щорічну підтримку у такій важливій для Церкви справі; президенту компанії «Ліко-Холдинг» Ігорю Лисову, президенту БК «Будівельник» протоієрею Богдану Гулямову, заступнику генерального директора компанії «Ліко-Ходинг» Марії Посвістак, секретарю митрополита Олександра Ользі Заріцькій за допомогу в організації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *