Анонс: Завтра 20 червня відбудеться Всеукраїнський церковно-громадський Форум Єдності Українського Православ’я

Проведення Форуму відбувається з благословення Предстоятеля Православної Церкви України Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Епіфанія.

Даний Форум покликаний донести до суспільства меседж про необхідність та важливість церковної єдності в умовах сучасної України та констатувати, що шлях, окреслений Томосом Константинопольської Матері-Церкви про автокефалію Православної Церкви України, є на сьогодні єдино вірним і канонічним, який приведе до визнання Православної Церкви України Помісною Церквою-Сестрою в сім’ї інших Помісних Церков.

Базовим для обговорення на Форумі заплановано Комюніке, прийняте по результатах Всеукраїнської науково-практичної конференції «Православна Церква України – всеправославне визнання та міжнародна суб’єктність». Форум може також дати оцінку викликам, які сьогодні стоять перед єдністю православ’я в Україні.
Організаторами Форуму виступають:
– Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова;
– Ставропігійна парафія Преображення Господнього міста Києва;
– Переяславсько-Вишневська єпархія Православної Церкви України.

Головою парафіяльної Ради Спасо-Преображенського собору Ігором Володимировичем Лисовим надана гостинна можливість проведення даного заходу в Конференц-Залі готелю Фовор і належний  прийом всіх учасників Форуму.

Контактна інформація: mitrvfund@gmail.com
Ольга Заріцька 050-357-75-34

З питань акредитації звертатися за вищевказаними контактами.
Початок акредитації для ЗМІ о 10:00.
Реєстрація учасників о 10:30.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *