На площі перед собором виступив військовий оркестр

Сьогодні, 8 травня, у День пам’яті і примирення на запрошення митрополита Переяслав-Хмельницького і Вишневського Олександра та Голови Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира Ігоря Лисова на площі перед Спасо-Преображенським собором виступив військовий оркестр 194-го понтонно-мостового полку Державної спеціальної служби транспорту під управлінням військового диригента полковника Богдана Задорожного.

Військовий оркестр 194 понтонно-мостового загону був створений 1 жовтня 2001 р. на базі 194 окремого залізничного понтонно-мостового полку Міністерства оборони України м. Новомосковськ Дніпропетровської області. Згодом, згідно Закону України «Про Державну спеціальну службу транспорту» від 5 лютого 2004 р. полк увійшов до складу Державної спеціальної служби транспорту Міністерства транспорту та зв’язку України і тим самим отримав назву 194 понтонно-мостовий загін, в штаті якого залишився військовий оркестр.

За порівняно короткий період оркестр піднявся до вершин творчого визнання і майстерності: різнобарвна палітра концертних форм та обширний репертуар, численні виступи оркестру перед різними глядачами, як у віддалених військових гарнізонах, так і у містах і селах Дніпропетровщини, Харківщини, Львова, Івано-Франківська, Кременчука, Києва. За порівняно невеликий період роботи колектив відпрацював та презентував значну кількість дефіле та плац-концертів, в основі яких лежить стройовий вишкіл та злагодженість рухів колективу військового оркестру, які на сьогоднішній день являють собою популярний вид діяльності військового мистецтва.

Наприкінці виступу митрополит Олександр подякува за виступ та вручив диригенту полковнику Богдану Задорожньому та колективу оркестру відзнаку Фонду.

Після виступу військові ознайомилися з експозицією меморіального Музею Блаженнішого Митрополита Володимира та отримали пам’ятні подарунки від духівника Фонду митрополита Переяслав-Хмельницького і Вишневського Олександра. В свою чергу, пан деригент вручив владиці пам’ятну медаль Війського оркестру ДССТ.

У Спасо-Преображенському соборі владика Олександр разом з військовими помолився за здоров’я воїнів, котрі несуть службу на Сході України, та за упокій полеглих воїнів. Молитва була піднесена перед афонським образом великомученика Георгія Побідоносця – покровителя військовослужбовців.

One thought on “На площі перед собором виступив військовий оркестр

 1. Христос Воскрес!
  Всеперемагаюче торжество.
  Воскресне й Україна.
  Слава Україні!
  Христос Воскрес!
  Воістину Воскрес!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *