Собор і Музей Блаженнішого Митрополита Володимира відвідали солдати-строковики Державної спеціальної служби транспорту

У п’ятницю, 5 квітня Спасо-Преображенський собор та Музей Блаженнішого Митрополита Володимира відвідали солдати, що проходять строкову службу у Державній спеціальній службі транспорту України. На екскурсію приїхали у супроводі начальника управлiння по роботi з особовим складом Держспецтрансслужби полковника Вiктора Жигунова.

Військові ознайомилися з музейною експозицією та отримали пам’ятні подарунки від настоятеля собору і духівника Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира – митрополита Переяслав-Хмельницького і Вишневського Олександра.

Душпастирська робота з військовослужбовцями займала важливу роль у діяльності Блаженнішого Митрополита Володимира. Очолюючи Українську Православну Церкву, він благословив співпрацю Церкви з Державною спеціальною службою транспорту. Співпрацю продовжує нині Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира. Варто зазначити, що при храмі на території Адміністрації Державної спеціальної служби транспорту діє філіал Музею Блаженнішого Митрополита Володимира та єдина в Україні недільна школа, названа на честь приснопоминаємого Предстоятеля Української Православної Церкви.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *