Всі пожертві, зібрані під час проведення Соборування, будуть передані на лікування хворих

12671727_1196344393723808_4334322710740117739_oВчора ввечері у нашому соборі відбулося перше за цей Великий піст таїнство Соборування. Нагадуємо, що це таїнство проводитиметься у нас і далі по неділях впродовж Великого посту – 31 березня, 7 і 14 квітня – о 17:00. Ці служби внесені до розкладу богослужінь. Всі пожертви, зібрані під час проведення таїнства, будуть передані на лікування хворих, в тому числі малозабезпечених парафіян нашого собору.

Призначення таїнства Соборування — цілковите зцілення людини: тілесне і душевне. У молитвах, що читаються під час відправи таїнства, просимо Бога про прощення гріхів страждучих та про їхнє одужання. Для зцілення душевного необхідне також покаяння, поєднане з твердою обіцянкою виправити своє життя відповідно до заповідей Божих.

Здорові люди під час Великого посту можуть, але не обов’язково, приймати таїнство Соборування. При цьому соборуватися декілька разів впродовж року не треба, якщо, звісно, людина не захворіла.

Соборувати дітей до 7 років можна, якщо вони хворі, в індивідуальному порядку. Нема потреби приводити дітей до 7 років на загальне Соборування.

Соборування не замінює сповідь і Причастя. Щоб покаятися у серйозних гріхах, починати треба не з Соборування, а з покаяння перед Богом та сповіді священику.

Детальніше про те, кому треба чи можна соборуватися, та навіщо це робити, читайте в статті: Соборування: що, коли, навіщо?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *