У період весняних канікул наш собор і музей Блаженнішого Митрополита Володимира відвідали школярі зі Слов’янська

Сьогодні, 29 березня до Спасо-Преображенського собору та меморіального музею Блаженнішого Митрополита Володимира завітала група з двадцяти п’яти учнів загальноосвітньої школи №6 міста Слов’янська Донецької області разом з директоркою Наталією Дубровською та представниками шкільної адміністрації. Супроводжували школярів і військові з Держспецтрансслужби – полковник Віктор Жигунов та підполковник Роман Таранов.

Візит розпочався з відвідання спортивного комплексу – тренувальної бази Федерації водних видів спорту України. Діти почули розповідь Андрія Орищина про організацію роботи спорткомплексу, а також познайомилися з Тамарою Токмачовою – головним тренером збірної України зі стрибків у воду. Школярі побачили на власні очі, як тренуються сучасні та майбутні українські чемпіони та отримали від пані Тамари запрошення долучитись до тренувань під час наступного візиту. Також діти  побачили нагороди та кубки, привезені спортсменами із різних змагань. На згадку про цей насичений день діти отримали корисні подарунки від голови Федерації зі стрибків у воду Ігоря Лисова.

Екскурсія продовжилася у Спасо-Преображенському соборі. Школярі зі Сходу помолились біля чудотворних списків найвідоміших афонських ікон, що цими днями перебувають у храмі, та почули розповідь про собор та історію найбільших церковних свят від клірика протоієрея Миколая Павленка. Діти оглянули сам собор та три його приділи. Для учнів слов’янської школи традиційним заходом під час приїзду до столиці є відвідання Музею Блаженнішого Митрополита Володимира.

Враженнями від огляду експозиції ділилися за пригощанням у FM-кафе, організованим стараннями Голови Парафіяльної ради собору Ігоря Володимировича Лисова, а також за солодощами від духівника Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира митрополита Переяслав-Хмельницького і Вишневського Олександра.

На згадку про цей день діти отримали подарунки від Фонду.

Під час перебування у Києві діти зі Слов’янська у супроводі секретаря владики Олександра Ольги Заріцької відвідали Києво-Печерську Лавру.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *