Божественна літургія на свято Преображення Господнього

Сьогодні престольне свято нашого собору – Преображення Господа нашого Ісуса Христа. Митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр, голова Парафіяльної ради Ігор Лисов і громада собору вітають усіх читачів сайту з цим великим святом! Православна Церква згадує сьогодні подію, описану в Євангелії: Ісус Христос, піднявшись із трьома найближчими учнями на високу гору, явив їм Свою Божественну славу. Учні побачили пророків Мойсея та Іллю, які бесідували з Ісусом, та почули голос із хмари, що охопила їх: “Це є Син Мій улюблений…” Бажаємо всім парафіянами та читачам сайту просвітлюватися світлом Божественної благодаті. Нехай усім нам світить вічне світло Христової слави!

Запрошуємо переглянути богослужіння з нашого собору. Божественну літургію очолив митрополит Олександр у співслужінні кліриків собору і гостей. Після Апостолу проповідував протодиякон Ростислав Воробій. Проповідь після Євангелія сказав архімандрит Кирил (Говорун).

За сприяння голови Парафіяльної ради Ігоря Лисова Божественна літургія транслюється наживо тут на нашому сайті та на YouTube-каналі Спасо-Преображенського собору.

Фото Максима Сидоренка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *