Співчуття рідним і близьким загиблих та постраждалим під час пожежі у Кемерово

Митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр висловив співчуття із загибеллю людей під час пожежі в російському місті Кемерово. В Спасо-Преображенському соборі підносяться молитви за загиблих.

У листі на адресу митрополита Кемеровського і Прокоп’євського Аристарха, зокрема, йдеться:

«Дозвольте від імені кліру Спасо-Преображенського собору, Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира і від себе особисто висловити співчуття у зв’язку із загибеллю людей під час пожежі в торговому центрі «Зимова вишня» в Кемерово.

З глибоким сумом ми прийняли звістки про трагедію, що забрала життя багатьох людей, більшість з яких діти. Всемилостивий Господь нехай упокоїть душі їх в оселях праведних і дасть сили родичам пережити важку втрату.

Просимо Вас передати наші співчуття родичам загиблих».

Нагадаємо, що пожежа в торговому центрі «Зимова вишня» у Кемерово почалася 25 березня близько 17-ї години за місцевим часом. За останніми даними, загинули 64 людини, серед яких 41 дитина, ще 52 постраждали. Також 16 людей вважаються зниклими. Пожежа стала однією з найбільших за кількістю жертв у новітній історії Росії, а за кількістю загиблих дітей – найбільшою за останні півстоліття.

В пам’ять про забиглих кияни приносять квіти та іграшки до будівлі Російського посольства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *