До Музею Блаженнішого Митрополита Володимира завітали гості з острова Крит

Сьогодні до Музею Блаженнішого Митрополита Володимира завітали гості з грецького острова Крит. Очолює групу архімандрит Іриней (Верікакіс), намісник монастиря Владичиці Ангелів – Гувернету (місто Ханья, Крит – Критська автономна Православна Церква в складі Константинопольського патріархату). Зустрічав гостей митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневьский Олександр.

Гості оглянули Спасо-Преображенський собор із його приділами, вклонились молитовно святиням, які в ньому знаходяться, а також ознайомилися з музейною експозицією, присвяченою святої пам’яті блаженноспочилому Предстоятелю.

В дар від Спасо-Преображенського собору та Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира на прохання гостей передали для критської обителі частку мощей свт. Луки Кримського – спеціально для майбутнього храму на честь святителя, який планується збудувати у монастирі Гувернету.

Під час зустрічі згадували Митрополита Володимира, якого добре знають та шанують на Криті. Говорили про стан Православної Церкви в Україні, про реалізацію християнського покликання в сучасному світі, проблеми пастирства та духівництва.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *