Музей Блаженнішого Митрополита Володимира відвідали діти з Краматорська

26 жовтня 2016 року Музей Блаженнішого Митрополита Володимира відвідали маленькі паломники міста Краматорська Донецької області. На пам’ять про відвідування музею гості залишили коментар у “Книзі відгуків”: “Велика подяка Високопреосвященнішому Митрополиту Олександру та усім працівникам музею світлої пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира від дітей ОШ№24 м. Краматорська (Донецька обл.) за чудову екскурсію та молебень. Бережи Вас всіх Господь! Мир Вам всім та многія і благія літа!!! Слава Ісусу Христу!”.

dity_z_kramatorska_2

 

На завершення, від імені духівника Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира митрополита Переяслав-Хмельницького і Вишнеського Олександра, маленьким гостям були вручені пам’ятні подарунки на згадку про відвідування музею.

Діти також відвідали Спасо-Преображенський собор, де вознесли молитви за здоров’я близьких та рідних.

dity_z_kramatorska_0Нагадаємо, що під час відвідування митрополитом Олександром зони АТО 25-26 березня 2015 року, він побував у Слов’янській школі №6, поспілкувався з вчителями та дітьми. Фонд узяв часткове шефство над цим навчальним закладом, і вже 1 вересня того року було відкрито спортивний зал, відремонтований за фінансової підтримки Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира. Після цього учні та викладачі, неодноразово приїжджали до Києва – молилися в Спасо-Преображенському соборі, відвідували могилу Блаженнішого Митрополита Володимира в Києво-Печерській Лаврі. А Фонд, в свою чергу, надав їм сприяння в паломництві по храмах і монастирях Львова і Чернігова. На початку 2016 року, під час зимових канікул, діти зі Слов’янська відвідали Музей Блаженнішого Митрополита Володимира, після чого поділилися своїми враженнями, взявши участь у конкурсі творів. Влітку, до другої річниці упокоєння Блаженнішого Митрополита Володимира, в пам’ять про Архіпастиря Фонд виділив кошти на ремонт школи.

Майже рік тому, 16 жовтня 2015 року, за сприяння Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира у Краматорськ був привезений афонський список чудотворної ікони великомученика Георгія Побідоносця, перед яким помолилися українські військовослужбовці.

dity_z_kramatorska_1 dity_z_kramatorska_3 dity_z_kramatorska_4 dity_z_kramatorska_5 dity_z_kramatorska_6муз

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *