Чудо святителя Луки на Кіпрі

Позавчора, 6 червня, настоятелю церкви святої Варвари однойменного міста Тамаосської митрополії на Кіпрі зателефонував чоловік з питанням про те, де знаходиться це містечко. Настоятель розповів, як дістатися, та запитав про мету візиту. Із хвилюванням чоловік розповів, що минулої ночі побачив уві сні священика з сивою бородою в окулярах, який сказав: “Я святий Лука, зараз я в гостях в місті Свята Варвара. Твоя дружина дуже хворіє. Приїжджай ти, твоя дружина і двоє дітей, я її вилікую. Я буду у вас в гостях на Кіпрі до 13 червня, цього дня я чекаю на тебе”. Цю історю нам розповів митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр, який наразі перебуває на Кіпрі та спілкувався з отцем Нектарієм, настоятелем церкви святої Варвари.

13384809_1245356858822561_1525496603_n

Чоловік, якому було видіння, приїхав до церкви сам, раніше призначеного терміну, щоб довідатися у настоятеля про священика Луку, який наразі в гостях на Кіпрі. Настоятель архімандрит Нектарій провів чоловіка до церкви і показав йому ковчег з часткою мощів святителя Луки Кримського, який привіз на Кіпр, з благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія, архімандрит Гавриїл (Анісімов).

Чоловік зі сльозами довго молився перед ковчегом з мощами, а потім розповів, що саме цей священик, що його зображено на іконі, явився йому вночі. 13 червня він має приїхати з усією родиною до міста Свята Варвара.

13382253_1245356835489230_1760352396_n

Чудо святителя Луки на Кіпрі: 6 коментарів

    • Ми поки цього не знаємо, бо чоловік з дружиною і дітьми має приїхати до мощів свт. Луки 13 червня…

    • Шановна Юлія! Днями у нас був в гостях о.Гавриїл, який возив на Кіпр мощі свт. Луки з нашого собору. Він розповів, що дружина цього чоловіка дійсно отримала зцілення – при чому ще по дорозі до церкви, де перебували святі мощі! Загалом за час перебування мощів свт. Луки Кримського на Кіпрі там говорять про близько 15 випадків зцілення! З повагою, священик Андрій.

  1. День памяти Святителя Луки,исповедника,Архиепископа Крымского 11 июня.Его святые Мощи находятся в женском монастыре города Симферополя.Я был у его Мощей в 2009 году.Валерий.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *