19-20 червня в Спасо-Преображенському соборі та в Києво-Печерській Лаврі під патронатом ктитора Ігоря Лисова відбудеться VІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс парафіяльних колективів «Пентікостія». Вхід на всі концерти фестивалю – вільний.
Програма фестивалю:
Неділя, 19 червня
14:00 – Молебень учасників і гостей фестивалю у Спасо-Преображенському соборі
14:30 – відвідування музею Блаженнішого митрополита Володимира.
Понеділок, 20 червня
9:00 – Божественна літургія у Спасо-Преображенському соборі за участі хорів-учасників. Колективи зіллються у спільній молитві Богові.
12:00 – Початок прослуховування конкурсної програми у Спасо-Преображенському соборі
18:00 – Гала-концерт на Соборній площі Києво-Печерської Лаври.
Фестиваль-конкурс започаткований з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира у 2011 році, а нині відбуває проходить під патронатом Фонду його пам’яті та компанії “Ліко-Холдінг”, а також за підтримки БК “Будівельник”. Назва «Пентікостія» (в перекладі з грецької – «П’ятидесятниця») вибрано не випадково, адже конкурс відбувається на свято Трійці або П’ятидесятниці.