Наш священик відправив різдвяні богослужіння в Іспанії

Богослужіння Святвечіра та Різдва Христового в іспанській Андалусії з благословення Блаженнішого Митропролита Київського і всієї України Володимира та єпископа Корсунського Нестора відправив клірик Спасо-Преображенського собору протоієрей Андрій Дудченко.

5 січня, у суботу напередодні Різдва Христового Божественна літургія була відправлена для православної російськомовної громади міста Севілья. Богослужіння відбулося у приміщенні парафії преподобного Серафима Саровського Руської Православної Церкви Закордоном. Після служби отець Андрій провів бесіду з парафіянами та відповів на численні питання стосовно різних аспектів християнського життя.

В неділю 6 січня Божественна літургія різдвяного Святвечора була відправлена у класі Католицького богословського інституту міста Кордова. Отцю Андрію спів служив священик Родіон Маринюк, нещодавно висвячений для української православної парафії Константинопольського Патріархату міста Кордова. Отець Андрій привіз з Києва в подарунок новій парафії євхаристій ні сосуди та священицьке облачення. Після літургії також було проведено бесіду з парафіянами.

Різдвяна всеношна та Божественна літургія святителя Василія Великого були відправлені вночі, з 22:30, у католицькому храмі Непорочного зачаття у місті Кордова. Богослужіння правилося церковнослов’янською, російською, українською та іспанською мовами. Після літургії, яка закінчилася близько третьої години ночі, хор заспівав українські колядки.

One thought on “Наш священик відправив різдвяні богослужіння в Іспанії

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *