Владика Олександр отримав вищу нагороду Єрусалимської Церкви

Секретар Предстоятеля Української Православної Церкви, настоятель Спасо-Преображенського собору архієпископ Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр (Драбинко) отримав  28 листопада з рук Патріарха Єрусалимського Феофіла ІІІ Хрест братства Всесвятого Гробу Господнього – вищу нагороду Єрусалимської Церкви, повідомляє офіційний сайт УПЦ.

У промові при врученні нагороди Блаженніший Патріарх, зокрема, зазначив:

“Ми вручаємо цей хрест, аби він зміцнював та допомагав служити з тим же натхненням і у Бозі завзяттям, щоб архієпископ Олександр ніс свій церковний послух для блага Вселенської Церкви і в особливості українського народу, і, крім іншого, бажаємо, щоб та енергія, яку Господь дарував владиці, мала своє продовження в багаторічних трудах на благо єдності Церкви, що є альфою і омегою служіння Церкви, її покликанням, оскільки єдність Церкви є запорукою нашої єдності з Богом. Ми хочемо вшанувати архієпископа Олександра і благословити весь український народ і Церкву України і брата во Христі Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира”.

У відповідь архієпископ Олександр зазначив, що святий град Єрусалим займає особливе місце в його серці, а висока нагорода, вручена йому – це нагорода не його особисто, але особливе благословення в подальших трудах на славу Святої Церкви.

Архієпископ Олександр перебував у Єрусалимі на чолі офіційної делегації Української Православної Церкви. Владика повернув Блаженнішому Патріарху ікону Плащаниці Пресвятої Богородиці, яка з благословення Блаженнішого Митрополита Володимира 14 жовтня відвідала Спасо-Преображенський собор у Ліко-граді.

Фото сайту Руської духовної місії в Єрусалимі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.