Прямі трансляції богослужінь – крок до більш доброго телебачення

Сергій Логунов, генеральний продюсер телеканалу “Перший Ukriane”, на якому по неділях та на свята запроваджено прямі трансляції богослужінь зі Спасо-Преображенського собору, вважає це важливою соціальною ініціативою та кроком до побудови більш доброго та духовного телебачення в Україні.

“Для нашого каналу дуже важлива соціальна функція програм та трансляції, що виходять у нашому ефірі. Ми хочемо, щоб канал “Перший Ukraine” ніс світле, добре, вічне. Це соціальна відповідальність телеканалу перед глядачами – а це люди як в Україні, так і за межами нашої держави”, – сказав пан Логунов.

“Безумовно, прямі трансляції богослужінь у регулярному режимі, а не тільки у дні великих релігійних свят – це саме крок до побудови більш доброго та духовного телебачення”, – додав він.

Генеральний продюсер телеканалу висловив подяку усім, хто долучився до того, щоб зробити трансляції богослужінь можливими, зокрема Голові Парафіяльної ради громади Спасо-Преображенського собору Ігорю Лисову та Голові Синодального інформаційно-просвітницького відділу УПЦ протоієрею Георгію Коваленку, а також усій команді творчих та технічних спеціалістів, що організовують зйомку та видачу в ефір наших трансляцій.

Телеканал “Перший Ukraine” доступний для власників супутникових тарілок у більш ніж 30 країн світу. Канал мовить у відкритому доступі на території від східних провінцій Іспанії до європейської частини Російської Федерації включно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *