Митрополит Володимир освятив накупольний хрест та дзвони

В суботу, 13 жовтня, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Володимир освятив накупольний хрест та дзвони для дзвіниці Спасо-Преображенського собору у Ліко-граді.

Його Блаженству співслужив настоятель храму архієпископ Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр, вікарій Київської Митрополії єпископ Васильківський Пантелеімон та клірики храму.

Після освячення Митрополит Володимир звернувся до парафіян та гостей:

«Сьогодні ми освятили центральний хрест, і будемо сподіватися, що милосердний Бог благословить усі наші справи силою Чесного і Животворящого Хреста і пошле нам силу і могутність проповідувати словом і ділом закон Христов, і не забувати, що ми маємо таке велике щастя: заступництво Пречистої Божої Матері, Котра доносить до престола Сина Свого наші недостойні молитви».

Після освячення дзвонів заслужений артист України професор Георгій Черненко зіграв на карильйоні “Многі літа” та передзвін.

Наостанок, у Спасо-Преображенському соборі Блаженніший Митрополит Володимир освятив підкупольне мозаїчне зображення Христа-Пантократора та Архистратигів, робота над якими була нещодавно завершена.

Нагадаємо, що 4 квітня поточного року на дзвоноливарному заводі у  Амстердамі (Нідерланди) настоятель Спасо-Преображенського собору архієпископ Олександр звершив молебень на початок доброї справи та окропив святою водою виробниче обладнання. За традицією, на знак спільної праці з виготовлення дзвону, у дзвін були закладені монети. Так, від Блаженнішого Митрополита Володимира архієпископ Олександр заклав у дзвін золотий червонець. Головою ж парафіяльної ради Ігорем Лисовим було закладено монети, зібрані парафіянами Спасо-Преображенського собору.

Також 13 жовтня виповнилося 2 роки з моменту освячення Спасо-Преображенського храму Блаженнішим Митрополитом Володимиром.

Фото протодиякона Максима Брусники

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *