Паломницька група нашого храму вирушає до Святої Землі

12 вересня паломницька група Спасо-Преображенського собору вирушає в подорож до Святої Землі. Впродовж дев’яти днів прочани відвідають місця, пов’язані з подіями Священної історії Старого на Нового Завітів, та піднесуть свої молитви біля численних святинь.

Групу у складі 45 чоловік очолює протоієреєй Андрій Дудченко. А протоієрей Миколай Тишкун супроводжує іншу паломницьку групу.

Вересневе паломництво до Святої Землі стало традиційним для українських прочан, адже саме у цей час переліт до Ізраїлю коштує найдешевше завдяки численним чартерам, які фрахтують для перевезення хасидів в Україну. Дати паломництва змінюються щороку відповідно до єврейського святкування Рош а-Шана (нового року) – саме на це свято до Умані приїжджають численні хасиди, а в той самий час з України до Ізраїлю літаки перевозять християнських прочан.

3 thoughts on “Паломницька група нашого храму вирушає до Святої Землі

  1. И я хочу поехать еще раз. Вот только детки подрастут… Счастливой дороги и пусть Господь оберегает! Будем ждать возвращения и фото.

  2. скажіть, будь-ласка, чи можна приєднатися до наступного паломництва?
    та скільки це коштуватиме?

    • Шановна Олександро, звичайно, це можливо. Тільки ми ще не знаємо, коли буде наступне – про це буде повідомлено на сайті та на дошці оголошень у храмі. Вересневе паломництво до Святої Землі на 8 ночей за нашою програмою коштувало $880.
      З повагою, священик Андрій

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *