Наш настоятель очолить першу нічну літургію за здоров’я Блаженнішого Митрополита Володимира

Фотопортрет архіпастиря

У ніч з п’ятниці на суботу, 4–5 листопада, настоятель нашого собору архієпископ Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр очолить першу нічну Божественну літургію, на якій додаватимуть особливі прохання за здоров’я і зцілення Блаженнішого Митрополита Володимира. Літургія правитиметься у храмі Всіх святих, що на місці будівництва Кафедрального собору, повідомляє офіційний сайт Української Православної Церкви.

Відтоді служіння нічних літургій за здоров’я Предстоятеля Української Православної Церкви стане регулярною традицією. Такі служби, тривалістю до двох годин, правитимуться щотижня у ніч з п’ятниці на суботу.

Храм Всіх святих розташований за адресою Залізничне шосе, 3; неподалік від станції метро «Либідська».

Духовенство і громада Кафедрального собору на честь Воскресіння Христового та нашого Спасо-Преображенського собору запрошують усіх до спільної молитви за здоров’я та зцілення Блаженнішого Митрополита Володимира.

Як повідомляв офіційний сайт УПЦ, у неділю, 30 жовтня, Митрополита Володимира було знову госпіталізовано, його стан лікарі оцінювали як тяжкий.

Раніше, на початку жовтня, в результаті вдало перенесеної операції після перелому шийки стегна, Блаженнішого Митрополита Володимира було виписано з лікарні. Після виписки Предстоятель УПЦ подякував всім за щирі молитви.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.