Трансляція богослужінь

На цій сторінці ви можете дивитися трансляцію богослужінь зі Спасо-Преображенського собору у прямому ефірі. Трансляція працює під час прямого ефіру.

Розклад трансляцій (кінець трансляції вказується орієнтовно, трансляція триває до кінця служби):

Кожної неділі, на Різдво Богородиці 21.09 і на Воздвиження Хреста Господнього 27.09: 9:00-10:30.

Попередні трансляції можна переглядати на нашому YouTube-каналі, а ті, що були записані до 2018 року – у відеоархіві.

Трансляція богослужінь: 35 коментарів

 1. Дякую за чудову можливість бувати онлайн на богослужінні у Вашому святому храмі. Спаси Вас Господи, хай Вас Бог береже!

  • Також дякую за можливість перебувати онлайн у Вашому храмі Божому, разом з Вами помолитися.Моя домівка наповнюється Словом Божим, чудовим співом, свічечку я засвічую.Спаси Вас Господи, хай Вас Бог береже!

 2. Дякую за чудову можливість бувати онлайн на богослужінні у Вашому святому храмі. Спаси Вас Господи, хай Вас Бог береже!

 3. Отвратительно показывает сайт.
  И по больше показывать службу как правит Архиерей а не как стоят люди)

  • Так, бо сьогоднішньої служби в розкладі трансляцій не було. Можна буде дивитися у неділю. З повагою, священик Андрій

   • Дякую! Якби ще й посеред тижня були трансляції, принаймі, у святкові дні, то було б чудово. Коли мусиш бути на роботі, але є можливість, хоч і заочно, та все ж приймати участь у Богослужінні, то дуже приємно. Дякую ще раз.

     • я прихожанин Вознесенського храму м,Ромни Сумська обл, настоятель Іоан Кавчак

   • ще такі трансляції дуже потрібні українським православним за кордоном. люди працюють часто без виxідниx–в італії тільки російські православні церкви. наші люди перестали відвідувати з початком війни..і почали йти до укр.греко-католицькиx приxодів. душа болить втрачаємо православний люд

 4. Доброго дня! Останнім часом не вдається дивитись трансляцію з планшету (iOS), лише з компьютера, хоча раніше все працювало добре. як це полагодити?

 5. Моя мама не завжди має можливість ходити в неділлю до церкви.
  Я шукав для неї трансляції, які б можна було дивитись кожної неділлі і знайшов тільки вашу.
  Мама просила передати велику подяку за єднання з Богом.

 6. Сьогодні була в онлайні з усіма вірними на Літургії, молилась разом з вами. Трохи звук в кінці був слабкий і шум, то не зовсім зрозуміла об’явлення настоятеля.

 7. Земний уклін організаторам трансляції. Не маючи можливості бути фізично присутньою на Літургії , разом з усіма вірними брала участь в службі і молилася нашому Спасителю. Боже храни нашу. УКРАЇНУ і нас грішних дітей. Твоїх.

 8. Дякую.за трансляцію Служби. За спів бандуристів, Україна жива і буде надалі жити під Божою охороною. Да укріпить Вас Владика Господь і дасть мудрості і сили.

 9. Висловлюю свою подяку організаторам трансляції богослужіння. Знаходячись на дачі брала участь в молитовному служінні разом з усіма вірними. Спаси всіх Господи!!!

 10. Хочу поблагодарить храм за отличное качество трансляции,спасибо храму за возможность насладиться службой вдали от дома.!храни
  Вас
  Господи!!!

 11. Огромное спасибо за трансляцию служб! Служба оч динамична.Спасибо за возможность быть причастным к службе вдали от дома!Храни Вас Господи!

 12. Дякую за можливість і сьогодні брати участь (хоч і віртуально) у молитовному служінні за нашу Україну. Божа благолать да буде з усіма учасниками дійства.

 13. Трансляція богослужінь в мене чомусь неробе непокажуе відео і звук може хтось піткаже мені в чім причина і як скинути службу божу на компютер

  • Володимире, доброго дня!
   По-перше спробуйте відкрити відео запис богослужінь натиснувши на посилання.
   http://www.preobraz.kiev.ua/2017/01/video-nedilya-pislya-bohoyavlennya/

   Якщо відео почало програватись, тоді все має бути в порядку.
   Зауважу, що трансляції доступні тільки в години служб. Наступна буде в Неділю, 29 Січня з 9:00 – 10:40. Спробуйте переглянути її у цей час.

   Якщо відео не програється, тоді можливо застарів ваш переглядач інтернету.
   Пропоную його оновити. Для цього необхідно перейти за посиланням та слідувати інструкціям.

   https://www.google.com/intl/uk_UA/chrome/browser/desktop/index.html

   У разі виникнення проблем з трансляцією в майбутьному можете писати одразу на скриньку: dk@ipproduction.com

   З повагою,
   Підтримка трансляцій

 14. Щиро дякую благодійникам за можливість брати участь у Богослужінні.
  Сьогоднішня молитва о.диякона Ростислава за Україну була настільки прониклива до сліз,такої умно сердечної молитви на превеликий жаль не чутно в МП.
  І такого виразу обличчя під час духовного гімна за Україну як у Владики ніякий актор не зіграє, це дуже щиро.
  Храни всіх Господь.

 15. Спаси вас Господь за прекрасную трансляцию. Когда нездоровится и не иду в храм очень выручает. Смотрю из Москвы. Это единственная ВИДЕОтрансляция, во всяком случае такого качества.
  Дай Бог здоровья владыке Александру, а народу Украины — мир и процветание.

  В это Прощеное воскресенье хочется попросить прощения за все несчастья, которые моя стран причинила Украине. ПРОСТИТЕ!

  Слава Украине!

 16. Дуже дякую вам за пряму трансляцію, за літургію частично на українській мові, за те що ви є справжніми українцями, а не на словах.Тим хто має щось проти служіння українською мовою скажу так: Не забувайте звідки ми прийняли православну віру, то получається нам треба служити на грецькій, або на арамейській на якій говорив наш Господь.Велике дякую Владиці Олександру за те що він в нас є!

 17. Слава Богу за все!!! За можливість брати участь у спільній справі з вірними, коли фізично знаходишся за межами собору. Слухати пояснення д. Івана, настанови о. Тарасія. А ще добрі,, розуміючі нас , наші обс тавини слова Владики.

  Шкода, що на Духовному гімні завершилась трансляція.
  І за це подяка .

 18. Дякую Богу і спонсорам за можливість брати участь в Богослужіннях ,хоча б віртуально , відчувати єдність в дусі любові і миру з Господом. Моліннях за нашу рідну Україну.
  Спаси всіх Христос!

 19. Дякую за чудову можливість бувати онлайн на богослужінні у Вашому святому храмі. Спаси Вас Господи, хай Вас Бог береже! Амінь!!!

 20. Дуже дякую Вам за те що можу бути в нашому храмі під час служби божої.
  Навіть тоді коли ми не вдома а змушені їхати на роботу в світ.

 21. Щира подяка організаторам прямої транчляції богослужіння. Нехай Господь береже всіх Вас і нас.Бажано “Символ Віри” і хорові піснеспіви виконувати більш зрозумілою нам, українцям рідною мовою.

 22. Дякуємо за можливість дивитися Божу службу .Нехай Господь оберігає Вас і ваші і сім’і . З праздником Святоі тройці!!!

 23. Дуже дякуємо за організацію трансляції! І дуже гарно, що при храмі є недіьна школа і молодіжні зібрання!

 24. Спасибо за трансляцию. Смотрим каждое воскресенье. Хочется видеть и праздничные службы.С уважением и любовью.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *