Бесіди на різні теми

Бесіди на різні теми з богослов’я, церковного життя та інших питань, які обирають слухачі, проходять у нашому храмі кожної середи. Початок – о 19:00. Веде бесіди протодиякон Ростислав Воробій.

Бесіди на різні теми: 7 коментарів

 1. у вас проводится вичитки й як можна записаться на заннятя воскреснои школи де можна подать заявку о упокеинии и о здравии

  • Доброго дня, Ірино. Вичитки у нас не проводяться. На заняття воскресної школи треба прийти з дитиною у неділю на літургію, і потім спитати на свічній лавці про школу. Записки за здоров’я та за упокій можна подати в храмі. З повагою, священик Андрій.

 2. Добрый вечер! скажите, пожалуйста, нужно ли как то заранее записываться на беседы? и где именно проводятся беседы? на сайте Собора указано, что он работает до 19:00,а беседы в 19:00 только начинаются…Спасибо!

  • Христос воскрес! Шановна Олено, записуватись не потрібно. Вхід абсолютно вільний. Бесіди проводяться в самому соборі. Прийдіть за кілька хвилин до початку. Собор о 19:00 закривається на вхід, але всі, хто прийшов на бесіду, залишаються. З повагою, священик Андрій.

 3. Добрый день! Подскажите, пожалуйста, ответ на вопрос:
  Похоронили знакомого, пожилой человек, некрещеный, бывший военный. Могу ли я ставить в храме свечи за упокой его души и каким образом вообще можно поминать его? только в домашних молитвах?

  • Доброго дня! Так, Ви можете ставити свічку і молитися приватно, чи в домашніх молитвах, чи в церкві. Не можна подавати записку на літургію. З повагою, священик Андрій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *